مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران:نصب ۵۶ سامانه نظارت تصویری جدید در جاده های شمال و شمال شرق کشور


مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران گفت: به زودی ۵۶ سامانه نظارت تصویری جدید در جاده‌های بین‌شهری منطقه شمال و شمال شرق کشور نصب می‌ شود.
جهانیان از این استان به عنوان دبیرخانه منطقه شمال و شمال شرق در مرکز مدیریت راه‌های کشور یاد کرد و گفت: به زودی ۵۶ سامانه نظارت تصویری جدید در جاده‌های بین‌شهری منطقه یاد شده نصب می‌ شود.
وی افزود: در آینده‌ای نزدیک ۱۰۸ سامانه نظارت تصویری موجود با دوربین‌های جدید در استان‌های مازندران، تهران، البرز، گلستان و خراسان شمالی ارتقا می‌یابد و تعداد ۵۶ سامانه نظارت تصویری جدید نیز نصب و به بهره برداری می‌رسد که با نصب این سامانه‌ها تعداد کل سامانه‌های نظارت تصویری منطقه به ۲۸۰ سامانه می‌رسد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران گفت: این سامانه‌ها نقش بسیار موثری در ارتقا خدمت رسانی به کاربران جاده‌ای به ویژه در عملیات راهداری زمستانی دارد.
جهانیان ادامه داد: سایر نهاد‌های خدمت رسان جاده‌ای از جمله پلیس راه، هلال احمر، اداره کل مدیریت بحران استانداری و نهاد‌های انتظامی نیز از تصاویر سامانه‌های نظارت تصویری در جهت انجام ماموریت‌های خود بهره مند می‌گردند.
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز و به نقل از خبرگزاری صدا و سیمای مازندران، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان خاطر نشان کرد: با توجه به اهمیت نظارت و رصد بر خط وضعیت ترافیکی و جوی جاده‌های برون شهری، دوربین‌های جدید نظارت‌تصویری در نقاط مهم نظیر گردنه‌ها، نقاط مه‌گیر و دارای شرایط خاص جوی، نقاط پرحادثه نصب می‌شوند.

1402/8/30

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :