مشکلات زیرساختی ورزش مازندران رفع می شود

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران تکمیل پروژه های نیمه تمام و رفع مشکلات زیرساختی حوزه ورزش در همه مناطق استان را از برنامه ها اعلام کرد.
علی رجبی اظهار داشت: تکمیل پروژه‌های نیمه تمام، ساماندهی نیروها و تزریق مالی به ادارات شهرستان در دست برنامه ریزی است و برای تحقق آن تلاش می‌کنیم.
وی با اشاره به اقدامات اداره کل ورزش و جوانان برای رفع مشکلات زیرساختی حوزه ورزش در همه نقاط استان گفت: تعویض کفپوش سالن‌های ورزشی قدیمی در دستور کار است و نظارت و نگهداری صحیح اماکن ورزشی مورد انتظار است.
مدیرکل ورزش و جوانان با تاکید بر صداقت و درستی در پیشبرد امور بیان داشت: باید افکار خود را وسیع کنیم و کارهای بزرگ، طرح‌های جدید و خلاقانه در شهرستان‌ها اجرا شود و نظم اداری را سرلوحه امور قرار دهید.
رجبی با تاکید بر اقدامات فرهنگی در حوزه ورزش گفت: مسابقات را به نام کنگره شهدا نامگذاری کنید و کار جهادی و حضور میدانی را در دستور کار قرار دهید.
وی صداقت مالی، اخلاقی و اداری را موضوع مهم در زمان مسئولیت دانست و گفت: تلاش کنید از نیروهای داوطلب و مردمی برای پیشبرد ورزش استفاده شود.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از مهر، مدیرکل ورزش و جوانان با اشاره به اهمیت موضوعات حوزه جوانان در شهرستان‌ها تاکید کرد: کارگاه‌های مشاوره ازدواج، بکارگیری ظرفیت سمن‌ها و تسهیل ازدواج جوانان پیگیری شود.

1402/7/11

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :