شورای روستای کاسگر محله و باریکلا شهرستان نور به عنوان شورای برتر بخش مرکزی انتخاب شدند

همایش تجلیل از شوراهای برتر شهرستان نور با حضور فرماندار شهرستان نور، ائمه جمعه، شهرداران، شوراهای اسلامی و سایر مسئولین استانی و شهرستان در سالن همایش های دانشگاه آزاد برگزار شد.
عبادالله کاویانپور شورای روستای کاسگر محله گفت: روز شوراها را به همه عزیزان شوراها خصوصا آقایان نوروز لورایی و حامد لورایی که به خدمتگزاری مشغول و با وظیفه‌شناسی و توجه به امانت، درایت و اصل دانش‌محوری در حل مشکلات روستا تلاش می‌کنند تبریک عرض می کنم.
وی در تشریح روستای کاسگر محله گفت: این روستا مرکز دهستان میانبند است که با بیش از ۲۵۰۰ نفر جمعیت دارد پروژه های زیادی چون آسفالت و عملیات عمرانی را انجام و در درست اقدام دارد که مهمترین پروژه بلوار رویان به کاسگرمحله است که توسط خیر محترم آقای راودمند در حال انجام است.
مهران دهقان شورای روستای باریکلا نیز گفت: روستای باریکلا به مساحت ۲۰۰ هکتار از دهستان میانرود بخش چمستان در دل دامنه جنگل واقع شده که دارای سه شهید است.
وی ادامه داد: طی دو سال گذشته در دو فاز بیش از ۲ کیلومتر خیابان های اصلی و کوچه های فرعی دارای بیشترین جمعیت بومی آسفالت شد.
شورای اسلامی روستای باریکلا ادامه داد: برای نخستین بار در کشور تمام چراغ های روستا مجهز به لامپ های ال ای دی شد
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز و به نقل از برترین خبر، دهقان از اجرای فیبر نوری در روستا با کمک مسئولین خبر داد و خواستار اجرای پل ارتباطی روستای باریکلا و ورازده علیا که بیش از ۱۰ سال بر زمین مانده شد‌.

1403/2/16

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :