تاکید امام جمعه آمل بر بازگشایی کشتارگاه صنعتی آمل

امام جمعه آمل با گرامیداشت هفته کار و کارگر گفت: با بیان این نکته که مقام کارگر در آموزه های دینی از جایگاه ویژه ای برخوردار است، افزود: مقام کارگر تا جایی است که پیامبر (ص) بر دستان و پیشانی کارگران بوسه زد.
حجت الاسلام ابراهیم یعقوبیان اظهار داشت: این کار پیامبر (ص) یک برنامه راهبردی برای مدیران است که مشخص می کند کارگران جایگاه ویژه ای دارند.
وی با تاکید بر اینکه کارگران رکن اصلی و مهم اقتصاد کشور هستند؛ افزود: کار موجب بقای اموال و سرمایه شخص است و اگر کار و تولید نباشد جامعه پیش نمی رود لذا با توجه به این مهم کارگران می توانند در تحقق شعار سال نقش‌آفرینی کنند.
امام جمعه آمل با بیان اینکه جهش تولید با فعالیت کارگران معنا و مفهوم پیدا می‌کند، گفت: کارگران در تحقق شعار «جهش تولید با مشارکت مردم»، نقش به سزایی دارند.
حجت الاسلام یعقوبیان همچنین بیان داشت: همه باید قدردان کارگرانی باشیم که در تولید و اقتصاد نقش مهمی دارند و بدون آنها جامعه دچار چالش می شود.
وی در ادامه افزود: کارفرمایان و صاحبان کارخانجات باید با کارگران برخورد عاطفی داشته باشند و سخت گیر نبودن کارفرمایان با کارگران باید سر لوحه کارشان باشد .
امام جمعه شهر آمل با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در ابتدای سال، مبنی بر «جهش تولید با مشارکت مردم» خاطرنشان کرد: با توجه به سخنان مقام معظم رهبری، سال بیکار کردن کارگران نیست و تصمیمات مسوولین نباید دل مردم و کارگران را به درد بیاورد که آبروی مردم بسیار مهم است و باید در تصمیم گیری دقت بکنند.
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز، حجت الاسلام یعقوبیان با تاکید بر مسئولان مبنی بر بازگشایی کشتارگاه صنعتی آمل؛ گفت: تعطیلی کشتارگاه صنعتی آمل و بیکاری 80 نفر از کارگران مغایرت با شعار سال دارد، لذا حقوق کارگران باید در همه ابعاد حفظ شود تا انشاالله جامعه کارگری با مشکل روبرو نشود .

1403/2/16

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :