سرپرست کمیته امداد آمل:۹۷ سری جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد آمل اهدا شد


سرپرست کمیته امداد آمل اظهار داشت: در سال ۱۴۰۲تعداد ۹۷سری جهیزیه بـه ارزش تقریـبی سه میلیارد و هشتصد میلیـون تومـان بـه نو عروسـان آملی اهـدا شـد.
فریبرز نیکوکار بیان داشت: در بسته‌های جهیزیه ۵ قلم کالای اساسی شامل: یخچال، اجاق گاز، جـاروبرقی، تلویزیون و ماشـین لباسـشویی وجود دارد که هفتاد درصد اعتبارات آن از محل اعتبارات امدادی و سی درصد آن از مساعـدت‌های نوع دوسـتانه خیران گرانقدر شهرستان تأمین شده است.
وی افزود: علاوه بر عروسان تحت حمایت مبلغ ششصد و سی میلیون تومان کمک هزینه ازدواج به ۴۲ فرزند پسر مددجو که در سال گذشته ازدواج نمودند پرداخت گردید.
سرپرست کمیته امداد آمل گفت: این نهاد با برگزاری کلاسـهای آموزشـی و مشـــاوره‌ای قبـــل از ازدواج برای نو عروسان حرکـت فرهنگی مـؤثر در راســتای ترویج و حمایت از سنت حسنه ازدواج و کاهش طلاق برداشته است.
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز و به نقل ازخبرگزاری صداوسیمای مازندران، نیکوکار خاطر نشان کرد: خیرین نیک اندیش می‌توانندبا شماره کارت ۷۳۶۸-۵۰۰۲-۹۹۷۹-۶۰۳۷ که مربوط به این اداره است مساعدت‌های خود را واریز کنند.
لازم به ذکر است:در حال حاضر نزدیک به هفت هزار خانوار در شهرستان آمل از خدمات معیشتی، اجتماعی، حمایتی و فرهنگی کمیته امداد امام خمینی (ره) بهرمند هستند.

1403/2/15

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :