امنیت سرمایه گذاری اولویت اصلی جامعه امروز است

استاندار سابق مازندران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والا مقام مازندران را دارای رتبه خوب در دفاع از ارزش‌های اسلامی دانست و گفت: مازنداران با داشتن ۱۰ هزار شهید عزیز، رتبه خوبی در دفاع از ارزش‌های اسلامی کسب کرده است و در المپیادها و رشته‌های ورزشی جزو استان‌های برتر می باشد.
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز، دکتر سید محمود حسینی پور ار خود بعنوان سرباز کوچک نطام نام برد و گفت: به عنوان سربار در سنگر دیگر خدمت در راستای سرمایه گزاری خدمتگزار خواهم بود و
اگر توفیقاتی کسب شد به واسطه حمایت بالای مردم عزیز بوده است.
وی ضمن تقدیر از حمایت‌های مردم مازندران با تبریک به استاندار جدید تصریح کرد: با تلاش‌های آقای نوری در دوران وزارت آموزش و پرورش، مازندران به عنوان مرکز و پایلوت آموزشی در کشور انتخاب شد.
حسینی پور، تاکید کرد: استان مازنداران دارای طرفیت های بسیار بالایی در حوزه های مختلف کشاورزی و گردشگری است و این بر کسی پوشیده نیست و باید در این زمینه کار شود.
وی انتخاب دکتر نوری بعنوان استاندار مازندران را بجا و خوب دانست و برای وی در این استان آرزوی موفقیت کرد.
استاندار مازندران در پایان ضمن تاکید بر مبارزه با فساد و ایجاد امنیت سرمایه گذاری خاطرنشان کرد: وجود نیروی انسانی قوی، علمی، منشأ توسعه در استان به شمار می‌رود، لذا مبارزه با فساد و ایجاد امنیت برای سرمایه گذاری در کشور نیاز امروز جامعه است و در سنگر جدید در این راه نیز تلاش خواهم کرد.

1403/2/4

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :