فرماندار ویژه شهرستان آمل:جوانان مهمترین سرمایه های جامعه هستند


فرماندار ویژه شهرستان آمل گفت: جوانان مهمترین سرمایه های هر جامعه ای هستند و ورزش هم لازمه همه مردم است، ولی اگر بخواهیم جوانان با نشاطی داشته باشیم باید به ورزش و ورزشکاران اهمیت بدیم و تلاش بیشتری داشته باشیم و در این زمینه ورزش باعث پویایی جامعه هم خواهد شد .
ذات اله زارعی اظهار داشت: با پیگیری های انجام شده اعتبار خوبی برای توسعه ورزش شهرستان و بازسازی سالن پیامبر اعظم (ص) اختصاص یافته و همه اینها به این دلیل است که ورزش از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و ورزشکاران عزیز شهرستان آمل با مدال هایی که کسب نمودند جز شهرهایی است که ‌در حوزه مدال آوری خاص است .
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز، وی بیان داشت: به لحاظ ظرفیت سازی امکانات و ابنیه ورزشی و با این همه ظرفیت انسانی و مدال هایی که کسب شده بایستی اتفاق های بهتری برای این شهر خصوصا ورزش باستانی ما بیافتد.
فرماندار آمل در پایان تصریح کرد: همانطوریکه جوانان و ورزشکاران عزیزمان پرچم کشورمان را در کشورهای دیگر به اهتزاز در می آورند، در میدان انتخابات هم افتخار آفرین خواهند بود و در این زمینه از ورزشکاران، مدال آوران، قهرمانان و مسولین هیات های ورزشی خواستاریم تا در روز انتخابات حضور پرشور و همه جانبه پای صندوق های رای داشته باشند و بار دیگر ثابت کنند که پشت نظام و سرزمین مادری شان محکم ایستاده اند .

1402/12/3

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :