استاندار مازندران:ثبت 80 درصد از طرح‌های عمرانی مازندران در سامانه نظارت هوشمند


استاندار مازندران گفت: ۸۰ درصد از ۳ هزار طرح عمرانی استان در سامانه نظارت هوشمند رصد طرح‌های عمرانی در پنجره واحد ثبت شده است.
سید محمود حسینی‌پور در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه مازندران که در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان برگزار شد، با اشاره به گشایشی که در ماده 23 قانون برنامه و بودجه در خصوص طرح‌های عمرانی با حضور ریاست این سازمان صورت گرفت، اظهار داشت: مدیران استانی در جهت گنجاندن طرح‌های مهم در این ماده قانونی اقدام کنند.
وی با بیان اینکه 16 مصوبه مهم در نشست با رئیس سازمان برنامه و بودجه داشتیم، افزود: 3 هزار طرح در استان داریم و از ادارات کل خواستیم با توجه به راه‌اندازی سامانه نظارت هوشمند آخرین وضعیت طرح‌ها در داشبورد مدیریتی آنها ثبت شود.
استاندار مازندران گفت: تا کنون بیش از 80 درصد این طرح‌ها، انجام شده است و در تصمیم‌گیری‌ها و دریافت اعتبارات کمک‌کننده خواهد بود.
حسینی‌پور بیان کرد: مازندران از استان‌هایی است که در جذب اعتبارات طبق زمانبندی پیش رفته است و عقب‌ماندگی نداریم.
وی با اعلام اینکه میزان پیشرفت برخی طرح‌ها ممکن است 20 تا 25 درصد بوده، اما 17 تا 18 سال از شروع اجرای آن گذشته باشد، گفت: قرار شد کارگروه ویژه‌ای در این زمینه تشکیل شده و رسیدگی به طر‌ح‌ها با در نظر گرفتن رسوب زمانی باشد.
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز و به نقل از تسنیم، حسینی‌پور افزود: از 3 هزار و 600 میلیارد تومان بودجه تخصیصی به استان، تاکنون 650 میلیارد تومان معادل 18/05 درصد اختصاص یافته که 260 میلیارد تومان اسنادی و مابقی نقدی است.

1402/9/22

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :