سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران:اولین تخصیص اعتبارات عمرانی استان برای لایروبی آب بندان هاست


سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران با اشاره به اینکه اولین تخصیص اعتبارات استان در حوزه لایروبی آب بندان ها بوده است، گفت: دستگاه های ذی ربط باید بهنگام و با تمام جدیت و اهتمام برای اجرای طرح لایروبی آب بندان ها تلاش کنند. ‎ احمد توکلی، نسبت به بی توجهی دستگاه های مرتبط با اجرای طرح لایروبی آب‌بندان ها انتقاد کرد و گفت: نباید به بهانه تخصیص اعتبار و دیگر کوتاهی ها، فرصت لایروبی آب بندان های استان از دست برود.
وی افزود: با توجه به شرایط آب و هوای اواسط مرداد تا اواخر مهر، بهترین فرصت برای لایروبی آب بندان هاست که امسال این فرصت را تقریبا از دست داده ایم ولی نباید چنین چیزی تکرار شود.
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران با اظهار این که طبق برنامه، امسال جهاد کشاورزی و شرکت آب منطقه ای مازندران لایروبی ۷۰ آببندان را در دستور کار داشتند، گفت: با وجود تخصیص اعتبار، اما زمان اجرای طرح لایروبی گذشته است.
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز و به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران، توکلی با بیان اینکه با توجه به تغییرات اقلیمی و بارش باران سیل آسا، اکنون آورده رودخانه‌های دشت هراز به صورت هرز به دریا می ریزد، ادامه داد: اکنون به دلیل بی توجهی به لایروبی، آب بندان ها با کمترین ظرفیت آبگیری می شوند.

1402/9/19

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :