رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان آمل:آثار پژوهشی دو معلم آملی راهی مرحله کشوری شد


رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان آمل، از راهیابی آثار برگزیده دو معلم پژوهنده این شهرستان به عنوان راه یافته به مرحله کشوری این مسابقات خبر داد.
حجت الاسلام محمدعلی ابراهیم زاده درحاشیه مراسم نمادین زنگ هفته پژوهش در دبیرستان فرزانگان علامه محمدتقی آملی گفت: ” اثر بازمانده از تحصیل” کاری از خانم “فاطمه پرویزی” و “سمیه رئیسی” دو معلم پژوهنده آملی پس از راهیابی و منتخب شدن در مرحله استانی، جواز حضور در مرحله کشوری پژوهش های برتر سال جاری را کسب کرد.
وی اضافه کرد: امسال ۶ اثر از معلمان مازندرانی در مرحله کشوری طرح های پژوهشی حضور دارد که ازاین تعداد دو معلم پژوهنده از شهرستان آمل هستند.
رییس اداره آموزش و پرورش آمل با بیان اینکه امسال در مرحله شهرستانی ۱۳۰ اثر از ۱۶۰ معلم پژوهنده آملی توسط واحد پژوهش این اداره دریافت و بررسی شد، اضافه کرد: ازاین شمار، تعداد ۱۵اثر به مرحله استانی راه یافت که در نهایت یک اثر از دو معلم پژوهنده آملی درمیان برترین های مرحله کشوری قرار گرفت.
حجت الاسلام ابراهیم زاده با بیان اینکه هرساله در مرحله استانی و حتی کشوری هفته پژوهش، آثار برگزیده معلمان پژوهنده آملی نیز وجود دارد، تصریح کرد، درسال گذشته ” سیده زهره جلالیان” با اثر پژوهشی “فرهنگ بومی و محلی ورزشی” در سطح کشوری موفق به کسب عنوان نمونه و منتخب ملی شد.
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز و به نقل از ایسنا، وی با تاکید براینکه اگر موضوعی بر پایه پژوهش و تحقیقات به مرحله اجرا برسد، همه شک و شبهه های احتمالی آن نیز از بین خواهد رفت، تاکید کرد، باید فرهنگ و هدف مهمی که تحقیقات و پژوهش به عنوان اصل مهم پیش از اجرای هر کار و طرحی را دارد، در جامعه ما نهادینه شود و ثمرات آن به نفع همه افراد جامعه خواهد شد.

1402/9/15

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :