استاندار مازندران در جمع فرمانداران:همه چیز برای برگزاری انتخاباتی شکوهمند با حضور حداکثری مردم آماده است


استاندار مازندران با بیان اینکه تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات اسفند ماه در استان فراهم شده است،‌ گفت: ‌استان آماده برگزاری انتخابات سالم و پرشور همراه با مشارکت حداکثری مردم است. ‎
سید محمود حسینی‌پور با بیان اینکه تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات اسفند ماه در استان فراهم شده است،‌ گفت: ‌استان آماده برگزاری انتخابات سالم و پرشور همراه با مشارکت حداکثری مردم است.
وی در حاشیه نشست با فرمانداران استان، افزود: ۱۰۰ درصد زیرساخت‌های مورد نیاز برای برگزاری انتخابات پیش رو در مازندران فراهم شده است.
استاندار مازندران افزود: در نشست ماهانه با فرمانداران مازندران علاوه بر واکاوی موضوعات مربوط به اجرای دقیق انتخابات، ‌مشکلات و کمبودهای احتمالی زیرساخت‌های ارتباطی از جمله اینترنت نیز مطرح شد که تصمیم‌گیری برای رفع آن‌ها در دستور کار قرار دارد .
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز و به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران، حسینی‌پور با تاکید بر این‌که همه شهرستان‌های استان آمادگی برگزاری انتخابات را دارند،‌ خاطرنشان کرد: ‌ضمن فراهم کردن آمادگی‌های لازم تلاش‌ها بر این است تا در این برهه زمانی مشارکت انتخاباتی بالایی را رقم بزنیم.
وی تصریح کرد: مازندران برای برگزاری انتخابات پرشور با مشارکت حداکثری مردم آماده است
مازندران دارای ۹ حوزه انتخابیه و ۱۲ کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است که نمایندگان آن توسط بیش از ۲ میلیون و ۴۳۰ هزار مازندرانی واجد شرایط رای‌دهی انتخاب می‌شوند.

1402/9/14

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :