مدیرکل بنیادمسکن انقلاب اسلامی مازندران:کاهش زمان صدور سند مالکیت در روستا‌های مازندران


مدیرکل بنیادمسکن انقلاب اسلامی مازندران: فرایند صدور سند مالکیت روستا‌های استان کاهش یافت.
علی اصغرآسمانی مقدم درنشست هم اندیشی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با مدیرکل ثبت اسناد واملاک استان در فرمانداری شهرستان آمل با حضور روسای ادارات ثبت شهرستان‌های این دو اداره، از کاهش فرایند تشکیل پرونده توسط این اداره کل برای املاک روستایی تا صدورنهایی برگه سند توسط ثبت اسناد واملاک خبر داد.
وی افزود: اکنون از ابتدای تهیه تشکیل پرونده املاک در محدوده بافت قانونی شهر‌های کمتر از ۲۵ هزار نفر و روستا‌ها که به عهده بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است تا ارسال پرونده به ثبت اسناد واملاک شهرستان‌ها مشمول فرایند زمانی می‌شد که با برگزاری نشست هم اندیشی میان مدیرکل، معاونان و مدیران ثبت اسناد واملاک شهرستان‌های مازندران، زمان رسیدگی، بازدید وصدورسند مالکیت تسریع وکوتاه‌تر خواهد شد.
مدیرکل بنیادمسکن انقلاب اسلامی مازندران، اظهار داشت: به مدیران ادارات بنیادمسکن انقلاب اسلامی درشهر‌های استان نیز تا پایان آذرماه امسال فرصت داده شد تا پرونده‌های شناسایی شده برای صدور سند املاک تحویل اداره ثبت اسناد واملاک شهر‌ها شود.
آسمانی مقدم خاطرنشان کرد: در این نشست برای اداره ثبت اسنادواملاک شهرستان‌ها نیز تا ۲۰ بهمن زمان تعیین شد تا پرونده‌های دریافتی از ادارات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهر‌ها برای رسیدگی تا صدورنهایی سند مالکیت درشهر‌های بالای ۲۵ هزارنفر و روستا‌های استان اقدام کنند.
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز و به نقل از خبرگزاری صداوسیمای مازندران، وی، همچنین به سهمیه ابلاغی امسال به این اداره کل برای صدورسند مالکیت املاک در روستا‌ها وشهر‌های کمتر از ۲۵ هزار نفر اشاره کرد وگفت: برای امسال ( ۱۴۰۲ ) حدود ۹ هزار و ۸۰۰ فقره سند مالکیت شهری وروستایی تعیین شد که از ابتدای امسال تاکنون حدود ۵ هزار سند مالکیت قطعی به مالکان تحویل شده است.

1402/9/12

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :