نائب قهرمانی تیم “بیمارستان فوق تخصصی شمال آمل” در رقابت های فوتسال ادارات و کارخانجات آمل


تیم فوتسال “بیمارستان فوق تخصصی شمال آمل” در مسابقات فوتسال هفته دفاع مقدس ادارات و کارخانجات شهرستان آمل توانست به نائب قهرمانی دست پیدا کند.
این دوره از رقابت های سخت و حساس با حضور حدود 20 تیم قدرتمند به مدت دو ماه به طول انجامید و تیم ها در مرحله گروهی و حذفی ماه های آبان و آذر به رقابت پرداختند.
در دیدار فینال این مسابقات که بین دو تیم قدرتمند و مدعی تیم فوتسال بیمارستان فوق تخصصی شمال آمل و شرکت کوچین در سالن ورزشی اوقاف برگزار شد، زردجامگان شمال با دو گل مسعود محسنی از حریف پیش افتادند ولی حریف آبی پوش در ابتدای نیمه دوم یکی از گل ها را به ثمر رساند و تنها در 20 ثانیه مانده به پایان بازی کار را با نتیجه دو بر دو به تساوی کشاند تا تیم قهرمان در ضربات پنالتی مشخص شود.
بیش از 10 ضربه پنالتی برای مشخص شدن تیم قهرمان رد و بدل شد تا در نهایت بازیکن تیم فوتسال بیمارستان شمال نتوانست توپ آخر را گل کند و بازیکنان خانواده بهداشت و درمان نائب قهرمان شوند.
دکتر ماریا کربلایی زاده رئیس بیمارستان فوق تخصصی شمال و مهندس صابری مدیرعامل گروه پزشکی آمل از نزدیک نظاره گر دیدار نهایی بودند و به خاطر تلاش و جدیت بازیکنان بیمارستان شمال از آنها قدردانی و تشکر کردند.
در تیم بیمارستان فوق تخصصی شمال با سرمربیگری بهروز حسین زاده و سرپرست مهیار کمانگری بازیکنانی همچون آرش چهره پرداز، سید محمود فروتن هاشمی، مرتضی طهرانی، فریدون امانی، مجتبی باقری، مسعود محسنی، ایمان امینی، مهدی شعبانی و حامد محمدی به میدان رفتند.
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز، در پایان مسابقات تیم کوچین قهرمان شد، تیم فوتسال بیمارستان فوق تخصصی شمال پس از کسب جایگاه دوم نائب قهرمان شده و تیم رنگین پلاست سوم شد.
مسعود محسنی بازیکن ارزشمند و تکنیکی تیم فوتسال بیمارستان فوق تخصصی شمال آمل هم در این دوره از مسابقات با بیشترین گل، به عنوان آقای گل معرفی شد.

1402/9/11

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :