جانشین انتظامی مازندران:کلاهبرداری فیشینگی در آمل


جانشین انتظامی مازندران از دستگیری فردی که از طریق فیشینگ ۲۰ میلیارد ریال از ۵۷ نفر کلاهبرداری کرده بود، در شهرستان آمل خبر داد.
سردار سید موسی حسینی جانشین انتظامی مازندران گفت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان به پلیس فتا شهرستان آمل، مبنی بر برداشت مبالغی به صورت غیرمجاز از حسابشان، بررسی موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.
وی افزود: کارشناسان پلیس فتا با انجام اقدامات فنی و پلیسی، کلاهبردار را شناسایی و دستگیر و در بازرسی از مخفیگاهش ۳ دستگاه گوشی تلفن همراه، ۱۳ عدد کارت‌های بانکی افراد مختلف، یک عدد سکه تمام بهار آزادی و ۴ عدد اسکناس صد دلاری کشف کردند.
جانشین انتظامی مازندران گفت: با بررسی‌های انجام گرفته مشخص شد، متهم طعمه‌های خود را بصورت برنده شدن در جایزه قرعه کشی صدا و سیما مطرح و پس از دریافت کد پیامکی و هک نمودن تلفن همراه، اقدام به برداشت غیر مجاز وجه از حساب شهروندان می‌کرد.
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سردار حسینی با اشاره به شناسایی بیش از ۵۷ مال باخته از سراسر کشور در این ارتباط، افزود: متهم در تحقیقات بعمل آمده و مستندات و دلایل پلیس به کلاهبرداری بیش از ۲۰ میلیارد ریال اعتراف کرد.

1402/9/11

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :