قطع گاز ۲۵۰ هزار ویلا در شمال آغاز شد


مدیرعامل شرکت گاز مازندران گفت: کار پایش ویلاهای خالی از سکنه و ارسال اخطار قطع گاز برای مالکان از امروز آغاز شده است و گاز مشترکانی که گاز ویلا را قطع نکنند، قطع می‌شود.
قاسم‌علی مایلی رستمی اظهار داشت: با سرد شدن هوا بخشی از گازرسانی به ادارات و مراکز را محدود کرده و در بخش صنایع نیز استفاده از سوخت دوم در دستور کار است.
وی با بیان اینکه در حال حاضر وضعیت مصرف گاز در استان نرمال است، افزود: مشکلی در تامین گاز در مازندران و قطعی گاز خانگی نداریم و در تلاشیم با پایداری جریان گاز خانگی صنایع از سوخت دوم استفاده کنند.
مدیرعامل شرکت گاز مازندران درباره مدیریت مصرف گاز در ویلاها و خانه دومی‌ها در مازندران اظهار کرد: با بالا رفتن تقاضا مصرف گاز از امروز پایش گاز مصرفی خانه دومی‌ها آغاز می‌شود.
مایلی رستمی افزود: ۲۵۰ هزار ویلا و خانه دومی در مازندران داریم که سکونتی افراد در آن ندارند و بخشی از این افراد در داخل استان و بخشی خارج استان سکونت دارند و بحث پایش‌ ویلاهای خالی از سکنه را آغاز کردیم و ماموران گاز بازدیدهای لازم را از این ویلاها انجام داده و اقدام به اخطار به مالکان می‌کنند تا در صورت عدم سکونت گاز ویلا را قطع کنند.
وی ادامه داد: اخطار پیامکی به ساکنان ویلاها داده می‌شود و اگر در قطع گاز کوتاهی کنند بدون هیچ اغماضی با قطعی گاز روبه‌رو می‌شوند.
این مسئول یادآور شد: بازدید از مراکز آموزشی، ادارات، اماکن نیروهای مسلح بدون هیچ قید و شرطی انجام می‌شود و همه مصرف کنندگان مکلف به رعایت الگوی مصرف گاز هستند.
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز و به نقل از تسنیم، مایلی رستمی گفت: شاهد بالا رفتن مصرف گاز در شهرستان‌های بابلسر، بابل، آمل، فریدونکنار و محمودآباد هستیم و بخش خانگی در اولویت گازرسانی قرار دارد به طوری که هم اکنون در استان یک میلیون و ۷۰۰ هزار مشترک گاز خانگی داریم و تامین گاز مشترکان خانگی یک اولویت است. همه مشترکان لازم است در دمای آرامش از ۱۸ درجه تا ۲۱ درجه را رعایت کنند.

1402/9/9

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :