معاون استاندار و فرماندار ویژه آمل:آمل ظرفیت های بالقوه فراوانی دارد که کمتر به آن توجه شده است

۴۶ درصد صنعت مازندران در آمل قرار دارد
معاون استاندار و فرماندار ویژه آمل رسانه در همایش صنعت و افق های پیش رو با اشاره به اهمیت و جایگاه رسانه گفت: رسانه نقش بی نظیری و بی بدیلی دارد که میتواند در فرهنگسازی جامعه موثر باشد.
ذات الله زارعی، رسانه را در جامعه تاثیرگذار خواند و خاطرنشان کرد: در دوره قاجار طی قراردادی ۸۹ درصد منابع نفتی کشورمان در اختیار انگلستان قرار میگرفت، در ۲۹ اسنفد توسط دولت مصدق نفت ملی شود، در حالی که دولت مصدق فقط از فضای رسانه استفاده کرد.
وی با بیان اینکه رسانه در حوزه اقتصاد ورود پیدا کند، عنوان کرد: اقتصاد یکی از مولفه های قدرت است و مهم ترین موتور محرک ان تولید است، اگر بخواهیم کشور قدرتمندی داشته باشیم، ناچاریم حرکت رو به جلو داشته باشیم.
فرماندار ویژه آمل با تاکید بر اینکه ۴۶ درصد صنعت استان در آمل قرار دارد، تصریح کرد: این شهرستان ظرفیت های بالقوه فراوانی دارد که کمتر به آن توجه شده، اگر رسانه در کنار صنعت قرار داشته باشد میتوانیم اینده درخشانی قائل شویم.
زارعی ادامه داد: با وجود ظرفیت های زیاد از آب آشامیدنی سالمی برخوردار نیسنیم در حالی که سد هراز ۱۶ ساله نیمه کاره رها شده است.
وی اصحاب رسانه را بهترین کارشناسان برای حل معضلات شهرستان دانست و تصریح کرد: اصحاب رسانه در بحث مکان یابی زباله کمک کنند؛ چرا که اگر بخواهیم کاری انجام شود و در ریل توسعه قرار گیریم، اصحاب رسانه بهترین گزینه هستند تا راهکار کارشناسی دهند.

1402/9/9

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :