فرمانده انتظامی شهرستان نور:توقیف نیسان‌های آبی حامل ۵ تن چوب جنگلی قاچاق در نور


فرمانده انتظامی شهرستان نور از دستگیری قاچاقچیان چوب جنگلی توقیف نیسان‌های آبی حامل ۵ تن چوب قاچاق در آن شهرستان خبر داد.
سرهنگ کارگاه احمد امینی گفت: در راستای مبارزه با قاچاق محصولات و فرآورده‌های جنگلی، ماموران کلانتری ۱۳ شهرستان نور در مسیر حوزه استحفاظی به ۵ خودروی حامل چوب مشکوک شدند.
وی افزود: ماموران با همکاری عوامل منابع طبیعی شهرستان، ۳ دستگاه خودروی نیسان و یک دستگاه وانت و یک دستگاه کامیونت حامل چوب جنگلی را که در محور اصلی در حال تردد بودند را شناسایی و توقیف کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان نور گفت: ماموران پس از متوقف کردن خودرو‌های مورد نظر، در بازرسی از آن‌ها ۵ تن چوب که به صورت غیر مجاز از جنگل‌های شهرستان نور برداشت شده بود، کشف کردند.
به گزارش صبح پایگاه خبری صبح آمل نیوز، سرهنگ امینی با بیان اینکه چوب‌های جنگلی کشف شده به اداره منابع طبیعی شهرستان نور تحویل و متهمان نیز پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند، افزود: قطع درختان جنگلی، به تاراج بردن منابع ملی بوده و تبعات زیست محیطی زیادی را در پی دارد و شهروندان در صورت مشاهده فعالیت غیرقانونی قاچاقچیان چوب و محصولات حاصل از آن مراتب را سریعاً به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

1402/9/8

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :