مسوول بسیج رسانه مازندران:کتاب شهدای رسانه در مازندران تدوین می شود


مسوول بسیج رسانه مازندران با اشاره به تقدیم ۲۹ شهید رسانه در استان گفت: کتاب شهدای رسانه استان تدوین می شود.
عبدالمهدی حق شناس در نشست با مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با تبریک هفته بسیج و گرامیداشت ایام فاطمیه از برگزاری چهارمین یادواره ملی شهدای رسانه به میزبانی استان مازندران و با حضور سخنران ملی خبر داد.
وی با بیان اینکه این یادواره در گرامیداشت یاد و نام ۳۳۰ شهید رسانه کشور برگزار خواهد شد، افزود: در راستای برگزاری این رویداد ملی، پیش یادواره «هر رسانه یک یادواره» با محوریت رسانه‌های استان مازندران آغاز و در حال برگزاری است.
به گفته مسوول بسیج رسانه مازندران، از مجموع سه یادواره ملی شهدای رسانه، دو یادواره به میزبانی مازندران برگزار شد و امسال برای سومین بار نیز میزبان چهارمین یادواره ملی شهدای رسانه هستیم.
حق شناس از تدوین کتاب شهدای رسانه استان مازندران خبر داد و گفت: این کتاب با محوریت ۲۹ شهید رسانه استان مازندران با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، سپاه کربلا، بسیج رسانه و اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران تهیه و تدوین خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز و به نقل از مهر، وی با بیان اینکه توسل به شهدا راهگشاست، بیان کرد: گام برداشتن در مسیر شهدا برکت و معنویت را به همراه دارد.

1402/9/8

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :