مسئول سازمان بسیج رسانه مازندران:مازندران میزبان چهارمین یادواره شهدای رسانه کشور


مسئول سازمان بسیج رسانه مازندران گفت: مازندران در آذرماه جاری میزبان چهارمین یادواره شهدای رسانه کشور است.
عبدالمهدی حق‌شناس با اشاره به اینکه این یادواره در شهرستان بابل و به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی بابل برگزار می‌شود، اظهار کرد: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی میهمان ویژه این یادواره خواهد بود.
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوزز؛ وی اضافه کرد: تاکنون ۲ یادواره ملی شهدای رسانه در شهرهای ساری و بابلسر برگزار شد.
مسئول سازمان بسیج رسانه مازندران ادامه داد: دشمن تلاش می‌کند که ناامیدی را در جامعه ترویج دهد اما بسیج با تمام توان برای امیدآفرینی در جامعه حضور دارد.
حق‌شناس یکی از وظایف جبهه واحد انقلابی را امیدآفرینی برشمرد و افرود: کلیدواژه «امید» در زمان حاضر نیاز اصلی کشور و ملت انقلابی ایران است که علی‌رغم اشاعه ناامیدی دشمنان در بین مردم نقش خبرنگاران به‌عنوان سربازان خط مقدم جبهه رسانه‌ای در جهاد امیدآفرینی یک نقش مؤثر و تعیین‌کننده است.
وی، ادامه داد: تلاش برای تربیت نیروهای انقلابی و خبرنگاران تراز انقلاب یکی از دغدغه‌های مهم بسیج رسانه استان مازندران است که باید حفظ ارزش‌های نظام و انقلاب و نقد منصفانه، در سرفصل کاری خبرنگاران قرار داشته باشد.
حق‌شناس افزود: بسیج رسانه با تمام توان برای افزایش سواد رسانه‌ای وارد کار شده و تلاش داریم تا خبرنگاران تراز انقلابی از رسانه‌های مختلف در یک جبهه متحد و منسجم، فعال شوند.

1402/9/7

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :