رئیس کمیته امداد امام چمستان:ایجاد ۴۲ فرصت شغلی برای نیازمندان تحت حمایت چمستانی


رئیس کمیته امداد امام چمستان گفت: از ابتدای سال ۱۴۰۲ تاکنون مبلغ هشت میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان اعتبار وام قرض‌الحسنه بانکی اشتغال به این اداره تخصیص یافته است که تعداد ۴۲ طرح اشتغال با مشاوره، هدایت و نظارت کارشناسان کمیته امداد موفق به دریافت تسهیلات و اجرای طرح خود شدند.
فریبرز نیکوکار، اظهار داشت: از ابتدای سال ۱۴۰۲ تاکنون مبلغ هشت میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان اعتبار وام قرض‌الحسنه بانکی اشتغال به این اداره تخصیص یافته است که تعداد ۴۲ طرح اشتغال با مشاوره و هدایت و نظارت کارشناسان کمیته امداد موفق به دریافت تسهیلات و اجرای طرح خود شدند.
وی افزود: در راستای اجرای این طرح‌ها بالغ بر چهار میلیارد و ۵۲۰ میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به متقاضیان اجرای طرح‌های اشتغال پرداخت شد که قسمت اعظم آن از اعتبارات بانکی جزء ۴ بند ب تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۱۴۰۲ کشور است.
رئیس کمیته امداد امام چمستان تصریح کرد: مشکل عمده در جذب این اعتبارات تأمین ضامن معتبر بانکی است که ضمن تعامل با بانک‌ها در جذب کامل و هدفمند این منابع تسریع خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد مازندران، نیکوکار با بیان اینکه این نهاد در حال حاضر از هزار و ۷۰۰ نفر از نیازمندان در بخش چمستان حمایت می‌کند، خاطرنشان کرد: طرح‌های اشتغال کمیته امداد در سه مرحله، پیش از اجرا، حین اجرا و پس از اجرا مورد نظارت کارشناسان با تجربه قرار می‌گیرد و همین امر موجب شده که این طرح‌ها دارای کمترین میزان انحراف از اهداف مورد نظر باشند.

1402/9/5

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :