فرماندار شهرستان نور:نقش بسیج در تمامی عرصه‌ها نظام نمایان و ستودنی است


فرماندار شهرستان نور، با اشاره به نقش بسیج و سپاه در جنگ‌های نیمه سخت، اقتصادی، نرم ‌و ترکیبی، گفت: تفکر بسیجی از آمریکای لاتین تا آسیای شرقی خودنمایی می‌کند.
بیژن پولادی در همایش تجلیل از رزمندگان و بسیجیان گردان امام حسین(ع) شهرستان نور و خانواده‌هایشان که در سالن شهید همت برگزار شد، اظهار کرد: بسیج طلیعه بزرگی که توسط امام راحل بنیانگذاری شد و نقش محوری بسیج در جهت بسترسازی برای ظهور حضرت ولی عصر(عج) در همه عرصه‌ها مشاهده می‌شود.
وی با بیان اینکه سپاه و بسیج در خنثی کردن توطئه‌‌ها پس از پیروزی انقلاب نقش مهمی را ایفا کردند، تصریح کرد: اگر حضور نیروی مکتبی، بسیجیان و دلاورمردان نبود همان اوایل انقلاب با اختلاف ماهووی که بین دو تفکر نظام امپریالیستی و نظام اخلاقی و مکتبی امام وجود داشت، قطعا انقلاب دچار چالش شده و به سمت و سوی دیگری حرکت می‌کرد.
فرماندارشهرستان نور بر نقش بسیج و سپاه در جنگ‌های نیمه سخت، اقتصادی، نرم ‌و ترکیبی تاکید کرد و افزود: تفکر بسیجی از آمریکای لاتین تا آسیای شرقی خودنمایی می‌کند و صدور انقلابی که امام راحل فرمودند بواسطه همیت تفکر بسیجی قابل مشاهده است‌.
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز و به نقل از فارس، پولادی به نقش حائز اهمیت لشکر عملیاتی ۲۵ کربلا و گردان‌های امام حسین(ع) در حفاظت از مرزها اشاره کرد و گفت: با توجه به نفوذ جریان‌های مختلف از غرب کشور، اگر حضور بسیجیان در حفاظت‌ از این مرزها نبود، امروز شرایط به گونه‌ای دیگر رقم می‌خورد.

1402/9/4

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :