مدیرکل انتقال خون مازندران:مازندران جزو استان های پرمصرف خون در کشور است


مدیرکل انتقال خون مازندران با اشاره به اهمیت اهدای خون گفت: مازندران جزو استان های پرمصرف خون در کشور است.
عبداله محمدی فیروزجایی در دیدار با فرمانده سپاه کربلا ضمن تبریک هفته بسیج گزارشی از آخرین وضعیت انتقال خون استان مازندران را ارائه و در مورد چالش‌ها و مشکلات این مرکز حیاتی با سردار سیاوش مسلمی گفتگو کرد.
وی با اشاره به نقش حیاتی انتقال خون در نجات بخشیدن بیماران با تأمین خون و فرآورده‌های خونی گفت: استان مازندران به لحاظ تعداد بالای بیماران خاص به ویژه تالاسمی, وجود ٤٧ مرکز درمانی و مراکز تخصصی و فوق تخصصی جزو استان‌های پرمصرف خون در کشور است و اهدای خون در این استان اهمیت بالایی دارد.
مدیرکل انتقال خون استان با اشاره به حضور مؤثر بسیجیان در تمامی عرصه‌ها از جمله اهدای خون گفت: به مناسبت این هفته پویش همدلی با شعار بسیج مردم برای اهدای خون, از ٢٩ آبان تا ٥ آذر ماه در کشور و استان در حال اجراست و امیدواریم شاهد حضور پرشور رده‌های مختلف بسیج در امر انسان دوستانه اهدای خون باشیم.
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز و به نقل از مهر، سردار سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلا استان از فعالیت‌های انتقال خون در تأمین خون بیماران قدردانی کرد و گفت: بسیج همواره در جهت خدمت رسانی به مردم در صحنه حضور دارد و در عرصه اهدای خون نیز که یک امر بسیار حیاتی است; حضوری فعال و پرشور خواهد داشت.

وی در ادامه با توجه به ظرفیت بسیج به لحاظ مکانی و نیروی انسانی جهت همکاری با انتقال خون اعلام آمادگی کرد.

1402/9/1

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :