سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران:رویکرد دولت سیزدهم این است که مسائل مردم نباید روی زمین بماند


قاسم عزیززاده گرجی، سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران، با تاکید بر اهمیت توسعه مسئولیت پذیری با هدف پیگیری مطالبات مردمی، گفت: مسائل و مشکلات مردم باید در قید زمان مرتفع شود و نباید روی زمین بماند. ‎
وی با تاکید بر اهمیت توسعه مسئولیت پذیری با هدف پیگیری مطالبات مردمی، گفت: مسائل و مشکلات مردم باید در قید زمان مرتفع شود.
سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری مازندران در نشست پیشگیری از وقوع جرم که در دادگستری استان برگزار شد، ضمن تبریک به مناسبت آغاز هفته بسیج و ولادت حضرت زینب (س) و گرامیداشت مقام شامخ پرستار با بیان اینکه تصمیمات این نشست باید به نفع مردم رقم زده شود، اظهار کرد: رویکرد دولت سیزدهم این است که مسائل مردم نباید روی زمین بماند.
عزیززاده گرجی با بیان اینکه مسائل و مشکلات مردم باید در قید زمان مرتفع شوند و باقی مراحل اجرای کار در سایر دستگاه ها نباید معطل زمان خریدن شود، افزود: به طور نمونه تصمیم دبیرخانه پیشگیری ازوقوع جرم به تصمیم سازی و تصمیم گیری دیگر دستگاه های عضو، اثر مستقیم دارد از این رو نباید در رسیدگی به موقع به پرونده ها تعلل و اهمال کاری شود.
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری مازندران، وی تاکید کرد: در راستای تامین منافع مردم که هدف مشترک مسئولین دستگاه های اجرایی است باید اعضای نشست پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان مازندران در رسیدگی به پرونده ها با سرعت عمل کار کنند.

1402/8/30

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :