رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان آمل:دو دستگاه پژو حامل چوب جنگلی قاچاق در آمل توقیف شد


رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان آمل از توقیف دو دستگاه خودروی سواری حامل چوب جنگلی قاچاق و ایجاد خسارت به خودروی سازمانی این اداره توسط قاچاقیچان چوب خبر داد.
علی اصغر اسماعیل زاده در این رابطه گفت: مأمورین سرجنگلبانی امام زاده عبداله و عوامل حفاظتی شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران در راستای مقابله با پدیده قاچاق چوب و گشت و کنترل حوزه استحفاظی، موفق به شناسایی دو دستگاه خودروی سواری پژو حامل چوب جنگلی قاچاق از جنس راش در محور هراز شدند.
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز و به نقل از روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان آمل؛ وی افزود: سرنشینان خودروهای سواری حامل چوب جنگلی قاچاق، به محض مشاهده مأمورین، به قصد ایجاد رعب و وحشت و فرار، اقدام به برخورد عمدی به خودروی سازمانی این اداره نمودند، اما با هوشیاری مأمورین منابع طبیعی و پاسگاه انتظامی امام زاده عبداله، خودروهای حامل محموله قاچاق توقیف و به پارکینگ منتقل شد و متخلفین نیز از صحنه متواری گشتند.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان آمل افزود: در برخورد عمدی قاچاقچیان چوب، خودروی سازمانی این اداره دچار خسارت مالی شد، اما خوشبختانه به همکاران حفاظتی منابع طبیعی خسارت جانی وارد نگردید. اسماعیل زاده افزود: متخلفین که از قاچاقچیان حرفه‌ای بودند، شناسایی و تلاش‌ها جهت تشکیل پرونده و دستگیری متخلفین و معرفی به مرجع قضایی ادامه دارد.

1402/8/29

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :