رییس کل دادگستری مازندران:فعالیت نامزدهای انتخابات در فضای مجازی رصد می شود


رییس کل دادگستری مازندران گفت: فعالیت نامزدهای انتخاباتی در فضای مجازی به صورت ویژه توسط دستگاه قضایی و نظارتی استان رصد می شود.
حجت الاسلام محمد صادق اکبری در دومین جلسه پیشگیری و مقابله با تخلفات انتخاباتی استان، اظهار کرد: انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی، از مهمترین رخدادهای ماه‌های آتی است و در این راستا حضور پرشور مردم در انتخابات و فراهم کردن زمینه‌های لازم برای این حضور پرشور، باید با دقت و جدیت مورد تاکید و مد نظر ویژه قرار گیرد.
وی مهمترین رویکرد ستاد مقابله با تخلفات انتخاباتی استان را پیشگیرانه عنوان کرد و گفت: اعضای ستاد باید به وظایف خود، متعهدانه و مسئولانه، توأم با دقت و جدیت عمل کنند و در این راستا تخلفات انتخاباتی در شعب ویژه دادگستری استان با دقت و سرعت رسیدگی خواهد شد.
رئیس کل دادگستری مازندران، از تشکیل کمیته رصد فعالیت‌های مالی کارگزاران و نامزدهای انتخابات در استان خبر داد و افزود: یکی از موضوعات مهم در فرایند برگزاری انتخابات، رعایت بیت المال و عدم هزینه کرد از بیت المال، له یا علیه نامزدهاست که در این خصوص مراجع ذیربط نظارت ویژه ای بر موضوع خواهند داشت.
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز و به نقل از مهر، حجت الاسلام اکبری، همچنین تشکیل کمیته ویژه رصد فضای مجازی را مورد تاکید قرار داد و گفت: با توجه به اینکه بیشترین تبلیغات در دوران انتخابات در فضای مجازی صورت می‌گیرد، مراجع ذیربط و دستگاه‌ها و نهادهای مرتبط باید نظارت و دقت ویژه ای در این بخش داشته باشند تا از بروز تخلفات انتخاباتی پیشگیری شود.

1402/8/29

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :