رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران:۸۵ درصد مازندرانی ها دارای پرونده سلامت الکترونیک هستند


رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: بیش از ۸۵ درصد جمعیت استان دارای پرونده سلامت الکترونیک هستند.
فرهاد غلامی در آئین تودیع و معارفه رؤسای دانشکده‌های پردیس پزشکی و دانشکده‌های پرستاری مامایی و پیراپزشکی آمل با اشاره به جنگ ترکیبی و جنگ نرم دشمن در کشور افزود: در شرایط سختی که به سر می‌بریم که باید بسیار مراقبت کنیم تا شرایطی به وجود نیاید به ارزش‌های نظام خدشه‌ای وارد شود و هم نیروی خودی را از دست دهیم.
وی اضافه کرد: در این شرایط در برخی تصمیم‌گیری ها اتفاقاتی رخ می‌دهد که شاید برخی نپسندند، البته نباید جبهه خودی را از داشتن نیروی مؤثر محروم کنیم.
رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه کار در این شهرستان بسیار است و انتظارات هم از مسئول، سنگین است تاکید کرد؛ همکاران ما در شهرستان آمل در تلاش هستند و این تلاش در رشد و بهبود بخش‌های مختلف حوزه سلامت قابل مشاهده است.
غلامی تصریح کرد: نسبت درآمد به هزینه در تمامی بیمارستان‌های استان زیر ۵۰ است و این درحالی است که بدون امکانات در حال ارائه خدمات و رشد مطلوب هستیم و در عرصه خدمت با همدلی و وفاق بهبود شرایط روی خواهد داد.
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز و به نقل از مهر، وی از نظام ارجاع و مدیریت مالی در حوزه درمان، پزشک خانواده در حوزه بهداشت و رشد کمی و کیفی آموزش، راه‌اندازی بیمارستان آموزشی در حوزه آموزش را از اهم انتظارات و مطالبه دانشگاه از مدیران ۳ گانه جدید در آمل عنوان کرد و متذکر شد: بیش از ۸۵ درصد مردم مازندران دارای پرونده الکترونیک هستند.

1402/8/24

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :