استاندار مازندران: تلاش می‌کنیم تا حسن یزدانی به المپیک برسد


استاندار مازندران گفت: آرزو داریم حسن یزدانی مرد طلایی جهان به المپیک آینده برسد و همه تلاش‌ها بر آن است تا حسن یزدانی به المپیک آینده برسد.
سید محمود حسینی پور، اظهار کرد: مازندران مهد ورزش است و از استان‌های سرآمد و شاخص در رشته‌های ورزشی مختلف محسوب می‌شود.
وی با بیان اینکه یکی از افتخارات بزرگ مازندران وجود جوانان مدال‌آور قهرمان، دلیرمرد و پهلوان در این استان است که نه تنها باعث افتخار این خطه بلکه باعث افتخار همه مردم کشورمان ایران هستند، افزود: باید بیشتر از گذشته از ورزشکاران و مردان مدال‌آور میادین مختلف تجلیل شود.
استاندار مازندران تصریح کرد: تجلیل از مدال‌آوران باعث می‌شود تا مسیر قهرمانی و پهلوانی به خوبی طی شود و این امر مهم می‌تواند مجموعه جوانان مازندران را برای اراده‌های بلند در حوزه‌های مختلف ورزشی، نخبه‌های علمی، فرهنگی، پژوهشی و دانش بنیان آماده کرده و نقش مؤثر در ایجاد انگیزه بیشتر و تقویت غرور ملی و افتخارآفرینی برای مازندران داشته باشد.
حسینی‌پور در مورد رایزنی‌های لازم با مسؤولان فدراسیون کشتی برای بازگشت هرچه زودتر حسن یزدانی به میادین، خاطرنشان کرد: همه آرزوی مان این است که حسن یزدانی مرد طلایی نام آشنای کشتی جهان به المپیک آینده برسد، البته خود این ورزشکار تلاش زیادی برای آمادگی و رسیدن به المپیک دارد و همه تلاش‌ها بر آن است تا حسن یزدانی به المپیک آینده برسد.

به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز و به نقل از فارس، وی در پاسخ به سؤوالی در مورد گلایه ورزشکاران مبنی بر کم توجهی به ورزش کشتی، یادآور شد: کشتی جزو ورزش‌های اصیل پهلوانی و قهرمانی ما در مازندران و ایران اسلامی است، مازندران پایتخت کشتی ایران است و همه تلاش داریم تا از ورزشکاران رشته کشتی حمایت شده و این رشته تقویت شود.

1402/8/23

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :