جشنواره محصولات کشاورزی در شهر‌های مازندران برگزار می شود

سرپرست معاونت توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی جهاد کشاورزی مازندران گفت: جشنواره محصولات کشاورزی با محوریت برنج و مرکبات در شهرهای استان مازندران برگزار می شود.
سید محمد جعفری با بیان اینکه به مناسبت هفته مازندران جشنواره محصولات کشاورزی در شهر‌های استان برگزار می‌شود، اظهار داشت: از امروز جانمایی غرفه های مربوط به این نمایشگاه در شهرهای استان آغاز شده و از پنجشنبه نمایشگاه ها برپا می شود.
وی افزود: هماهنگی‌های لازم با مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان‌ها در راستای هرچه بهتر برگزار شدن این جشنواره‌ها انجام شد.
سرپرست معاونت توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی جهاد کشاورزی مازندران با اشاره به اینکه این نمایشگاه به مدت چهار روز برگزار می شود، گفت: جهاد کشاورزی مازندران محصولات کشاورزی خود را با محوریت برنج و مرکبات و سایر محصولات کشاورزی دیگر به معرض نمایش خواهد گذاشت.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل ازخبرگزاری صدا و سیمای مازندران، جعفری تصریح کرد: برای هرچه بهتر برگزار شدن این جشنواره، غرفه‌هایی در مکان‌های مناسب شهر‌ها دایر می‌شود تا امکان حضور گسترده مردم فراهم شود.
وی گفت: با توجه به هفته مازندران، برگزاری این جشنواره فرصت و ایده مناسبی است که میتوان در راستای شناساندن محصولات کشاورزی استان در قالب جشنواره باشیم.

1402/8/15

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :