حسن یزدانی و امیرحسین زارع کارمند بانک شدند

حسن یزدانی قهرمان کشتی آزاد المپیک و جهان و امیرحسین زارع دارنده مدال برنز المپیک به استخدام یکی از بانکهای کشور درآمدند.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مازندران، ابوالفضل نجارزاده مدیرعامل بانک ملی و جمعی از مسئولین این بانک شامگاه دوشنبه در محل کمپ تیم‌های ملی و فدراسیون کشتی حضور یافتند.
نجارزاده پس از بازدید از امکانات کمپ تیم‌های ملی کشتی و فدراسیون، نشستی با حضور علیرضا دبیر رئیس فدراسیون، حسن یزدانی، امیرحسین زارع و امین میرزازاده قهرمانان کشتی آزاد و فرنگی المپیک و جهان و اصحاب رسانه برگزار شد.
در این جلسه با موافقت بانک ملی حسن یزدانی جویباری قهرمان ۹ مداله کشتی آزاد المپیک و جهان، امیرحسین زارع آملی دارنده مدال برنز المپیک و مدال‌های طلا و برنز جهان و امین میرزازاده دارنده مدال‌های طلا و نقره جهان به استخدام بانک ملی درآمدند.
همچنین تفاهم نامه همکاری بین فدراسیون کشتی و بانک ملی به امضاء رسید. این تفاهم نامه در خصوص حمایت‌های بانک ملی ایران از ورزش ملی ایران از جمله حمایت از تیم‌های ملی کشتی به ویژه رده‌های پایه است که می‌تواند در آینده به پیشرفت کشتی کشور در بخش همگانی و قهرمانی کمک بسیار زیادی کند.

1402/8/9

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :