محورهای آمل فریدونکنار، آمل چمستان نور، جاده قدیم آمل بابل، چهار خطه می شوند

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران گفت: هشت محور داخلی استان در مناطق مختلف باید چهارخطه شود.
فرج الله فتح الله پور به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از مهر، با اشاره به دیدار با معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور برای پیگیری مسائل مهم و محوری استان مازندران افزود: پیگیری ویژه برای تحقق اهداف سفر دور اول و تنظیم برنامه برای سفر دور دوم ریاست محترم جمهور از طریق تخصیص مناسب به پروژه‌های مصوب و پیگیری رشد اقتصادی و بهره وری و اشتغال استان از جمله محورهای نشست بوده است.
وی افزود: هماهنگی امور مربوط به خشکسالی و تنش آبی استان (طرح‌های آب بندان ها، سردهنه ها و سدهای لاستیکی)، پیگیری و هماهنگی طرح‌های مهم و زیر ساختی استان در بخش حمل و نقل از دیگر مسائل بود زیرا چهار مبادی ورودی استان شامل محور هراز، سوادکوه، کیاسر، کندوان وجود دارد.
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران گفت: چهارخطه کردن هشت محور داخلی استان شامل نکا به نیروگاه، بهشهر به بندرامیرآباد، ساری – خزرآباد، لاریم بهنمیر بابل، آمل فریدونکنار، آمل چمستان نور، جاده قدیم آمل بابل، قائمشهر کیاکلا بهنمیر، ساری جویبار کیاکلا و پل محور پل سفید نیازمند اعتبارات و توجه است.
فتح الله پور تصریح کرد: همچنین برای طرح‌های مهم بخش منابع آب شامل تکمیل سد گلورد، آغاز عملیات اجرایی سجادرود بابل و زارم رود ساری وتکمیل سد هراز نیز در این نشست رایزنی شده است.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از مهر،رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران به طرح‌های امور پسماند و زباله شهرها، فاضلاب مازندران و حل مشکل زباله‌های استان اشاره کرد و گفت: تکمیل نیروگاه زباله سوز ساری و نوشهر و کارخانه کمپوست هفت شهر بابل، آمل، نور، قائمشهر، محمودآباد، بابلسر، جویبار و فاضلاب شهرها به خصوص نواحی ساحلی نیاز ضروری است.

1402/8/7

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :