واکنش سریع و قاطع برابر هرگونه فساد خواهیم داشت

رییس کل دادگستری مازندران باتاکید بر مبارزه با فساد گفت: در مواجهه با هرگونه فساد، واکنشی قاطع و سریع و توام با دقت خواهیم داشت.
حجت الاسلام محمدصادق اکبری مسئولیت نیروی انتظامی را بسیار خطیر و ارزشمند برشمرد و افزود: دستگاه قضائی و نیروی انتظامی در کنار دیگر دستگاه‌های امنیتی نقش بسیار مهمی در راستای ارتقای امنیت به عنوان بستری برای انجام سایر فعالیت‌ها، در بخش‌های مختلف دارند و دستگاه قضائی استان با همراهی و تعامل نیروی انتظامی با هرگونه اقدام مجرمانه‌ای که مخل امنیت است، برخورد سریع، قاطع و بازدارنده خواهد داشت.
وی تاکید کرد: در کنار ارتقای امنیت، مبارزه با فساد نیز مورد تاکید مؤکد مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و ریاست قوه قضائیه است و در مواجهه با هرگونه فساد، واکنشی قاطع و سریع، توأم با دقت خواهیم داشت.
رئیس کل دادگستری استان مازندران با بیان اینکه تحقیق در مورد جرایم و جمع آوری دلایل جرم باید با دقت کامل، عادلانه و مدبرانه انجام شود، اظهار کرد: باید دلسوزانه و متعهدانه، توأم با دقت و سرعت نسبت به تمام زوایای موضوع ورود و با جمع آوری همه اطلاعات، برخورد قانونی متناسب با مجرمین اعمال شود.
حجت الاسلام اکبری خاطرنشان کرد: در عین قاطعیت، رعایت حقوق شهروندی در همه مراحل دادرسی واجب و الزامی است و هرگونه نقض حقوق شهروندی، مغایر قانون و مستوجب برخورد قانونی خواهد بود.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از مهر، وی تاکید کرد: رعایت حقوق شهروندی برای کسانی که به واحدهای انتظامی و قضائی مراجعه می‌کنند، مورد تاکید دین مبین اسلام و قانونگذار است و باید در عین قاطعیت و سرعت در رسیدگی و اعمال مجازات، حقوق اصحاب دعوی نیز توأم با کرامت حفظ شود.

1402/8/7

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :