افزایش یک درصدی نزاع در مازندران

مدیر کل پزشکی قانونی مازندران از افزایش یک درصدی نزاع در استان خبر داد.
دکتر علی عباسی، آمار معاینات انجام شده نزاع، طی شش ماه اول امسال در استان را ۱۰ هزار و ۳۱۷ نفر (۶۶۷۱ نفر مرد و ما بقی زن) اعلام کرد و گفت: این رقم در مقایسه با مدت مشابه پارسال یک درصد افزایش داشت.
وی افزود: بر اساس گزارش ارسالی از مراکز استان، بیشترین نزاع به ترتیب مربوط به شهر‌های ساری و میاندرود با عدد هزار ۵۵۲، بابل با عدد هزار ۲۹۰ و نوشهر، چالوس با عدد هزار ۸۹ نفر و کمترین نزاع در شهرستان فریدون کنار با عدد ۲۱۰ نفرثبت شده است.
مدیر کل پزشکی قانونی مازندران، گفت: بر اساس آمار ارجاعی از مراکز استان، خرداد با ۲ هزار و ۴ نفر، مرداد با هزار و ۸۳۴ و تیرماه با هزار و ۷۲۷ به ترتیب بیشترین و شهریور ماه با هزار ۴۷۶ کمترین مورد نزاع گزارش شده است.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان مازندران، عباسی با تاکید بر اینکه نزاع و درگیری بیشترین دلیل مراجعه افراد به مراکز پزشکی قانونی است، افزود:بخش قابل توجهی از افراد به دنبال وقوع نزاع و درگیری از طرف مراجع قضایی و انتظامی به مراکز پزشکی قانونی ارجاع می‌شود که بر اساس نوع و میزان آسیب دیدگی با توجه به قانون مجازات اسلامی برای آنان گواهی صادر میشود.

1402/8/6

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :