انتخابات امسال از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری آمل، گفت: انتخابات از اهمیت بالایی در نظام اسلامی برخوردار است و در شرایط حساس فعلی که کشورمان در جنگ ترکیبی و شناختی با دشمن قرار دارد، انتخابات امسال اهمیت دوچندان دارد.
رجبعلی فضل الله نیا در جلسه کمیته فناوری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری که با حضور بخشداران و جمعی از مسولین ادارات و نهادها در فرمانداری آمل برگزار گردید ، مسائل و مشکلات در بخش‌های مخابرات، فناوری و تهیه ملزومات انتخاباتی صندوق های اخذ رای را مورد بحث و بررسی قرار داد.
وی بر اهمیت انتخابات امسال تاکید کرد و گفت: باتوجه به حساسیت موجود در منطقه و کشور، انتخابات امسال از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است و باید تلاش نماییم انتخاباتی پرشور و با حضور حداکثری مردم با رقابت سالم نامزدهای انتخاباتی برگزار نماییم .
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری از همه دستگاه‌های عضو جلسه خواست تا هرچه سریعتر نسبت به اعلام کم و کاستی ها و مشکلات مکان‌های برگزاری انتخابات را اعلام تا در اسرع وقت بتوان مشکلات را مرتفع نماییم .
فضل الله نیا در پایان گفت: مشارکت و حضور حداکثری مردم، هدف نظام در برگزاری انتخابات بوده است و اعتماد سازی می تواند مشارکت و حضور مردم را افزایش دهد.

1402/8/1

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :