بدعهدی نماینده مسکن ۱۳۸ واحدی آمل در پرداخت هزینه انشعاب برق

مدیر امور برق آمل با اشاره به اینکه شهرک ۱۳۸ واحدی پارسیان این شهرستان مشکل برق رسانی ندارد و آمادگی ارائه خدمات لازم را به تمام مشترکان برق داریم، گفت: نماینده مسکن مهر به تعهدات خود در پرداخت هزینه انشعاب عمل نکرد، در صورت پرداخت هزینه‌های انشعاب به صورت کامل امور برق آمل امادگی لازم جهت نصب انشعاب را دارد.
در این گزارش ساکنان شهرک ۱۳۸ واحدی پارسیان آمل از عدم برق رسانی به این شهرک گلایه‌مند بودند با انتشار این گزارش؛ مدیر امور برق آمل-غرب در این زمینه به ایسنا، گفت: با توجه به شکوائیه متقاضی مسکن مهر قاسمعلی حیدری به نمایندگی از کلثوم شعبانی جهت مسکن مهر ۲۸، واقع در آمل، کوچه ولایت ۲۸، تقاضای ۸۸ انشعاب تک‌فاز خانگی و ۹ انشعاب سه فاز عمومی کرده است. با توجه به مقررات آئین نامه تکمیلی تعرفه‌های برق و بخشنامه شماره ۱۰۰/۲۰/۴۳۲۰۰/۹۷ مورخه ۰۵/۱۰/۱۳۹۷ ( الحاقیه شماره ۷ ) و بخشنامه و دستورالعمل‌های معتبر و با توجه به میزان قدرت درخواستی متقاضی، تامین برق تنها با واگذاری پست زمینی توسط متقاضی می‌بایست انجام پذیرد.
رضا فیاض افزود: با توجه به حضور متقاضی در ستاد شرکت توزیع و برابر درخواست کتبی متقاضی، مبنی بر اینکه امکان واگذاری پست زمینی را ندارد . لذا متعهد می‌شود در ازای حذف پست زمینی، تمامی هزینه احداث پست هوایی و نیز نیرو رسانی را به طور کامل پرداخت کند.
این مسئول تصریح کرد: عطف به جوابیه مدیریت محترم عامل شرکت توزیع مازندران خطاب به جناب آقای موسی زارع پور نماینده محترم وزیر در طرح ملی مسکن مهر وزارت نیرو به نامه ۱۰۰/۲۱۲۵۰/۱۴۰۲ مورخ ۲۸/ ۰۳ / ۱۴۰۲ مجموعه مسکونی خانم کلثوم شعبانی در سه بلوک ساختمانی جمعا ۸۸ واحد مسکونی تک فاز و ۹ واحد سه فاز عمومی در شهرستان آمل، از سه سال پیش در خواست تامین برق را به امور برق آمل داده است و برای تامین برق مطابق آیین نامه تعرفه تکمیلی نیاز به احداث ساختمان پست به ابعاد ۶ در ۸ متر داشته است. با در خواست متقاضی و توافق صورت گرفته بین امور و متقاضی مقرر شد متقاضی هزینه‌های احداث تاسیسات تامین برق را بدون تخفیف در ستون نیرو رسانی پذیرفته و در عوض امور هم از الزام ساخت و تحویل پست ساختمانی صرف‌نظر نماید.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از ایسنا، وی ادامه داد: اما پس از اجرای تاسیسات هوایی توسط متقاضی در زمان واریز هزینه انشعاب علیرغم توافق قبلی اصرار به بر خورداری از هزینه ستون نیرو رسانی کرده بود که برابر توافق و دستورالعمل‌های موجود این امر امکان پذیر نشد و در حال حاضر هم در صورت پرداخت هزینه‌های انشعاب به صورت کامل امور برق آمل امادگی لازم جهت نصب انشعاب را دارد.

1402/8/1

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :