بازار نباید با قیمت دستوری تنظیم شود

سرپرست معاونت توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی جهاد کشاورزی مازندران با اشاره به اینکه بازار میوه شب عید به صورت میدانی تنظیم می شود، گفت: بازار نباید با قیمت دستوری مشخص شود.
سید محمد جعفری اظهار کرد: شب عید امسال به صورت میدانی وارد عمل خواهیم شد و به دنبال عدد و ارقام نیستم بلکه می‌خواهیم بازار به کام شهروندان باشد و رضایت آنان جلب شود.
وی با بیان اینکه با عدد و ارقام واقعی باید پیش‌بینی درست برای تنظیم کالاهای اساسی بویژه سیب و پرتقال شب عید داشته باشیم، افزود: وظیفه مندی سختی نسبت به تأمین امنیت غذایی کشور داریم.
سرپرست معاونت توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: تعاونی روستایی از نیروهای جوان و تجربه تشکل‌ها در پیشبرد کارها بکارگیری کند و سورتینگ های فعال در این امر مهم همکاری کنند.
جعفری خاطرنشان کرد: وظیفه داریم محصول با کیفیت برای بازار داخل کشور تأمین کنیم و شهروندان ما از بهترین و باکیفیت ترین میوه‌ها استفاده کنیم چراکه باید کرامت مصرف کننده و تولیدکننده حفظ شود.
وی اظهار داشت: باید بازار را به حرکت درآوریم نه اینکه قیمت دستوری مشخص کنیم.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از مهر، سرپرست معاونت توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی جهاد کشاورزی مازندران گفت: تعیین مباشر قوی و توانمند لازمه کار است تا بازار به نحو مطلوب به حرکت درآید. بازار راکد جذابیتی برای سرمایه‌گذاری ندارد ولی بازار پویا می‌تواند سرمایه‌های پنهان را جذب کند.

1402/7/26

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :