ورکشاپ معماری نوترون در آمل برگزار شد

مدیرگروه معماری اِلون در حاشیه برگزاری ورکشاپ معماری نوترون که در دانشگاه شمال برگزار شد گفت: سه شنبه هر هفته و در ۱۱ جلسه، ۶ ساعته این دوره برگزار خواهد شد که علاوه بر افزایش دانش معماری و آموزش نرم افزارهای معماری با حضور اساتید مطرح کشور، نحوه ورود به بازار کار، ساخت رزومه و روش های متقاعد سازی مشتری را آموزش خواهند دید.
بهرام شعبانی هدف از این دوره را ارتقای سطح دانش افراد در حوزه معماری خواند و تصریح کرد: برخی ها با فارغ تحصیلی در این رشته میخواهند وارد بازار کار شوند، در صورتی که داشتن مدرک به تنهایی کافی نیست و داشتن مدرک میتواند مجوزی برای فعالیت در این رشته باشد و مانند گواهینامه برای رانندگیست و صرفا داشتن گواهینامه دلیل بر داشتن مهارت در رانندگی نمیباشد، آموزش و کسب تجربه می تواند نقش مهمی در حوزه معماری داشته باشد.
وی با بیان نحوه برگزاری این دوره آموزشی، عنوان کرد: یک جلسه در کارگاه ساختمانی برگزار می شود که آموزش کامل مباحث معماری و کارگاهی است که شامل کارگاه تولید در و پنجره، مبلمان، کارگاه شیشه و… که به صورت کامل توضیح داده خواهد شد و به جزئیاتی که فرد بعد از گذراندن چندین سال تجربه کسب خواهد کرد پرداخته شده و در اینجا آموزش داده خواهد شد.
برگزارکننده و مدرس ورکشاپ معماری نوترون ادامه داد: جذب مخاطب و مشتری و اعتمادسازی یکی از مشکلاتی است که بسیاری از افراد در این حوزه درگیر آن هستند، حتی موار آموزشی جهت استخدام در شرکت های مرتبط و مسیری که باید بدانند تا به راحتی استخدام شوند و همچنین نحوه اعتمادسازی آموزش داده می شود.
شعبانی با ابراز امیدواری از استقبال خوب در این ورکشاپ، خاطرنشان کرد: ۲۷ روش کسب درامد در ۴۰ ساعت آموزش به صورت محتوای افلاین نیز بخشی از آموزش های این ورکشاپ علاوه بر ۶۰ ساعت آموزش حضوری است.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از سفیر هراز، وی افزود: با همکاری سازمان آموزش فنی و حرفه ای شهر آمل، مدرک حضور در این دوره ها نیز ارائه خواهد شد.

1402/7/23

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :