ضرورت تبدیل انجمن وارد کنندگان برنج به صادر کنندگان برنج ایرانی

سرپرست سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: انجمن واردکنندگان برنج باید به انجمن صادرکنندگان برنج ایرانی تبدیل شود و برنج ایرانی را به سایر کشور‌ها صادر کند.
بابک مومنی درباره خرید برنج ارقام محلی از کشاورزان استان گفت: بازار درست، بازاری است که پایدار باشد و توقعی که از انجمن واردکنندگان برنج داریم به حرکت درآوردن بازار برنج کیفی استان مازندران است.
وی با بیان اینکه هیچ کس تجربه خوبی از قیمت دستوری ندارد، ادامه داد: یک قیمت پایه تولید و یک هزینه تمام شده محصول داریم و با توجه به آن قیمتی باید برای شروع خرید درنظر گرفته شود.
سرپرست سازمان جهاد کشاورزی مازندران با بیان اینکه قیمت اولیه‌ای را باید در نظر گرفت که سود آن تولیدکننده را دلگرم کند، افزود: باید برنج مازندران در حوزه کشور‌های حاشیه خلیج فارس جای پا باز کند.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل ازخبرگزاری صداوسیمای مازندران، وی با اشاره به اینکه تولیدکننده را باید دلگرم کنید و به گونه‌ای نباشد که تولیدکننده از روی اجبار و ناراحتی برای امرار معاش زندگی محصول خود را به فروش برساند، افزود: بازار درست، بازاری است که پایدار باشد و انجمن واردکنندگان برنج باید به انجمن صادرکنندگان برنج ایرانی تبدیل شود و برنج ایرانی را به سایر کشور‌ها صادر کند.

1402/7/23

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :