توسعه سرمایه انسانی و کارخلاقانه باید مورد اهتمام ویژه دستگاه های اجرایی قرار گیرد

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری مازندران با اشاره به اینکه مدیران باید علیرغم توجه به وظایف و ماموریت های مهم سازمانی به موضوع توسعه سرمایه انسانی و کار خلاقانه نیز توجه و اهتمام ویژه ای داشته باشند، گفت: با استقرار فرآیندها و مدل های اداری بر فناوری، توان نظارت و مدیریت سازمانی ارتقاء می یابد و بهره وری تحقق پیدا می کند. ‎
امید محبی، با بیان اینکه یکی از چالش های مهم در دستگاه های اجرایی کشور این است که به اندازه ای که به حوزه ماموریتی توجه می شود، به درون سازمان و منابع و نیروی انسانی توجه نمی شود، افزود: مدیران باید علیرغم توجه به وظایف و ماموریت های مهم سازمانی به موضوع توسعه سرمایه انسانی نیز توجه و اهتمام ویژه ای داشته باشند.
وی با اشاره به اینکه باید انگیزه کافی را با استفاده از پرداختن به ظرفیت های نیروی انسانی بالا برد، چرا که پست های سازمانی تکافوی ماموریت ها را می نماید، ابراز کرد: به دلیل عدم استفاده از توانمندی منابع انسانی در انجام مطلوب ماموریت های سازمانی نیز با چالش هایی مواجه هستیم.
معاون استاندار، خاطرنشان کرد: دولت سیزدهم بر آن است تا پایان دوره کاری خود تمام خدمات را غیرحضوری کند که البته اقدام بزرگی است که دارد برای تحقق آن تلاش می شود.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری مازندران، وی با بیان اینکه باید با استفاده از ابزار فناوری، بهره وری را افزایش و هزینه های غیرضرور را کاهش داد، افزود: دستگاه های دولتی باید در بهره وری پیشتاز جامعه باشند.

1402/7/22

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :