به داد کشاورزان برسید!

امام جمعه آمل با بیان این مطلب گفت: کشاورزان می گویند ما برنج داریم اما آبرو نداریم، به داد کشاورزان برسید!
حجت الاسلام یعقوبیان ضمن اظهار تاسف از نبود مدیریت در واردات برنج تصریح کرد: چه کسی باید به داد کشاورزان برسد این نیست که قیمت را پایین بیاورید و از طرف دیگر برنج وارد بکنید یقینا” بودجه دارید که وارد می کنید. باید مدیریت کرد و اگر بودجه نبود که اینهمه برنج وارد نمی کردند، کشاورزان می گویند ما برنج داریم اما آبرو نداریم به داد کشاورزان برسید.
وی افزود : کارهای فرهنگی زیادی توسط دفتر امام جمعه آمل انجام شده است و در این خصوص از هیچ کس کمک نگرفته ایم و برای اجرای برنامه های فرهنگی فقط از شهرداری درخواست کرده ایم که برای مواکب اربعین داربست بزنند.
امام جمعه آمل ادامه داد: نه از معدن داران و نه از هیچ کس دیگری تقاضای کمک نکرده ایم. مجموعه عزیزان ما در دفتر امام جمعه همه امتحان پس داده هستند و ما از هیچ اداره ای هیچ نمی خواهیم. هر کسی به اسم ما به اداره ای مراجعه کرده باشد اصلا” اینجوری نیست ما به هیچ کس هیچ نامه ای نداده و نمی دهیم. هر کس می گوید من نامه ای و یا تلفنی و یا سفارشی از دفتر امام جمعه دارم بیاید به من بگوید این را بگویم که ما پای خدمت مردم عزیز و شریف ایستاده ایم و بس.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از هراز نیوز، حجت الاسلام یعقوبیان در پایان خطبه دوم تصریح کرد: من از گزارش ها و غیبت های دیگران می گذرم. خداوند را شاکرم که خدمت گزار مردم پاکدست هستم و از هیچکس گله و شکوه نکردم و من طلبه هستم و بچه محرومیت ها، هیئت و جوانان می توانند اعجاز بکنند و باید کاری برای خدمت به این مردم عزیز بکنیم.

1402/7/16

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :