اجرای طرح یک طرفه به کوچه های آمل رسید

معاون عمرانی فرماندار آمل در جلسه شورای ترافیک در فرمانداری آمل گفت: تمام طرح‌های ترافیکی تأییده از شورای ترافیک می‌گیرند؛ به‌عنوان‌مثال سرعتگاه‌ها هم باید مجوز داشته باشند.
مجتبی نجفی با بیان اینکه در این جلسه چند موضوع بررسی شد، عنوان کرد: میدان هزار سنگر در جلسات گذشته عمده مبحث کارشناسی بود که امیدواریم با تکمیل این میدان باعث رضایت شهروندان شود.
وی ادامه داد: پیچ خطرناکی قبل غذاخوری پارسیان وجود دارد، اداره راهداری وارد عمل شد و تصمیم بر این شد، به‌صورت پیمانکاری انجام شود و تا هفته اول آبان شاهد اجرای این پروژه هستیم تا شاهد کمترشدن تصادفات باشیم.
معاون عمرانی فرماندار آمل به دیگر نقاط حادثه‌خیز محور هراز اشاره کرد و افزود: مبحث بعدی از انتهای به نارنجستان وصل می‌شود شاهد شکست‌های سنگین هستیم و امکان تصادف زنجیره‌ای وجود دارد با مکاتباتی که داشتیم این مشکل حل می‌شود.
نجفی از یک‌طرفه شدن برخی از کوچه‌های پرترافیک در هفته اول آبان‌ماه خبر داد و اظهار کرد: یک‌طرفه‌کردن برخی از کوچه‌ها از میدان هفده شهریور تا چند کوچه بعد قائم مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
وی تصریح کرد: در حال حاضر به‌صورت رفت و برگشتی است، باید بررسی شود یک‌طرفه شدن باعث کاهش بار ترافیکی خواهد شد، با پلیس راهور و معاون فنی مورد بررسی قرار می‌گیرد و تا هفته اول آبان به جمع‌بندی نهایی می‌رسیم.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از بلاغ، معاون عمرانی فرماندار آمل کوچه‌هایی که طرح یک‌طرفه شدن هستند اشاره کرد و افزود: آفتاب دو، آفتاب چهار، آفتاب ۱۰، آفتاب ۱۲، آفتاب ۴۰، آفتاب ۴۲، آفتاب ۴۴، آفتاب ۵۰ و ۵۲، همچنین آفتاب پنج و اباذر ۶ و هشت و آفتاب ۱۹ باید دقیق کارشناسی شود.

1402/7/10

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :