ورود هرگونه تور گردشگری در مناطق جنگلی مازندران ممنوع شد

مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران گفت: ورود هرگونه تور گردشگری در مناطق جنگلی مازندران تحت عنوان گاوبانگی ممنوع شد.
عطااله کاویان، با اشاره به فرارسیدن هفته دفاع مقدس، یاد و خاطره همه شهدای والامقام جنگ تحمیلی را گرامیداشت و هفته دفاع مقدس را یکی از بهترین فرصت ها برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه دانست.
وی در ادامه ضمن تقدیر از تلاش رسانه ای این اداره کل در مناسبتهای مختلف ازجمله هفته دولت، از همکاری و همراهی خبرنگاران و مجموعه اصحاب رسانه استان و همچنین صدا و سیما در انعکاس و انتشار خبرهای زیست محیطی استان تشکر کرد.
مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران در ادامه با اشاره به تبلیغات غیرقانونی برخی تورهای گردشگری در فضای مجازی با عنوان” برگزاری تورهای گاوبانگی” در استان افزود: ورود هرگونه تور گردشگری با عنوان “تور گاوبانگی” در مناطق جنگلی استان اعم از مناطق آزاد و تحت مدیریت این اداره کل در ایام گاوبانگی (15 شهریور لغایت 15 مهرماه) ممنوع است.
کاویان ادامه داد: از همه دوستداران و علاقمندان به حیات وحش ومردم نواحی جنگلی وکوهستانی درخواست می شود تا هرگونه فعالیت و رفت وآمد غیرعادی را به ادارات حفاظت محیط زیست در سراسر استان گزارش دهند تا بدینوسیله بتوان حمایت همه جانبه ای جهت حفظ وحراست این گونه زیبا و بارازرش بعمل آورده و با حفظ داشته هایمان آن ها را برای نسل های بعد محافظت نمائییم.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از خبرآنلاین، وی بر ساماندهی گردش اطلاعات در مجموعه حفاظت محیط زیست استان، همچنین آموزش رابطین خبری شهرستانها برای تهیه و انتشار اخبار زیست محیطی و اطلاع رسانی درست، شفاف و بهنگام اخبار و حوادث زیست محیطی استان تاکید کرد.

1402/7/1

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :