ثبت نام ۲۰۰۰ کارجوی مازندران در سامانه جستجوی شغل

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران از ثبت نام حدود دو هزار کارجوی استان در سامانه جستجوی شغل خبر داد.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از مهر، علی باقری در جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاه‌های تابعه وزارت تعاون گفت: هزار و ۹۴۶ کارجو، ۳۸۲ کارفرما و ۹۸۵ فرصت شغلی با ظرفیت ۲ هزار و ۳۱۷ نفر در سامانه سامانه جستجوی شغلی ثبت شده است.
وی با اعلام اینکه سامانه جست‌وجوی شغل محلی است که کارفرمایان برای درخواست نیروی کار مورد نیاز خود به سامانه مراجعه و نسبت به ثبت اطلاعات خود اقدام می‌کنند، تصریح کرد: متقاضیان کار و کارفرمایان برای درخواست شغل و بکارگیری نیروی کار می‌توانند از طریق این سامانه ثبت نام کنند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران تصریح کرد: هزار و ۹۴۶ کارجو، ۳۸۲ کارفرما و ۹۸۵ فرصت شغلی با ظرفیت ۲ هزار و ۳۱۷ نفر در سامانه سامانه جستجوی شغلی ثبت شده است که ۹۷۱ نفر معرفی و ۳۹۵ نفر بکارگیری شدند.
باقری با بیان اینکه فرایند کاریابی‌ها هوشمند شده است، گفت: بر این اساس کاریابی‌ها و کارجو و کارفرما به صورت برخط می‌توانند فرایند را ببینند.
وی با اشاره به اینکه بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی در خدمات به جامعه هدف تلاش بیشتری داشته باشند، افزود: نقش شورای هماهنگی در پیشبرد اهداف برنامه‌ها مهم است.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از مهر، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران خواستار مشارکت تمام دستگاه‌ها در اجرای برنامه‌های تحولی شد و گفت: سامانه رصد اشتغال توسط دستگاه‌ها انجام و پرداخت تسهیلات با جدیت دنبال شود.

1402/6/30

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :