آماده باش ادارات در مازندران/ دمای هوا تا ۸ درجه کاهش یافت

مدیرکل هواشناسی مازندران با اعلام این خبر گفت: هواشناسی مازندران از دو روز پیش هشدار سطح زرد و وقوع سیلاب‌های محلی را در مازندران صادر کرد و در پی صدور این اخطاریه، از دیروز تاکنون ستاد مدیریت بحران در مناطق مختلف استان به حالت آماده باش هستند.
محمدرضا رضوی با اشاره به شکل گیری جریانات خنک و مرطوب شمالی و عبور امواج در تراز میانی جو زمان فعالیت این سامانه را تا پایان روز سه شنبه اعلام کرد و گفت: بارش باران گاهی به صورت رگباری، وزش باد شدید، رعد و برق و کاهش محسوس دما بین چهار تا هشت درجه از اثرات آن است.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از مهر، وی آبگرفتگی و جاری شدن روان آب به صورت محلی، کاهش دید، ریزش سنگ در محورهای کوهستانی و احتمال خسارت به سازه‌های کم مقاوم را از دیگر اثرات این سامانه ناپایدار جوی اعلام کرد.
مدیرکل هواشناسی مازندران در پی صدور اخطاریه هواشناسی، ستاد مدیریت بحران در مناطق مختلف استان مازندران از جمله نوشهر برگزار شد، رستم زرودی فرماندار نوشهر در گفتگو با خبرنگار با اشاره به اعلام آماده باش دستگاه‌های خدمات رسانی گفت: این دستگاه‌ها تا پایان امروز در حالت آماده باش هستند.
براساس پیگیری خبرنگار مهر از مسئولان شهرستان‌های مختلف، سامانه ناپایدار جوی تاکنون در استان خسارتی نداشته است.

1402/6/29

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه , بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :