هنرمندان به تبلیغ آموزه‌های عاشورایی به نسل جوان بپردازند

معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران، از هنرمندان متعهد و انقلابی درخواست کرد در ترویج فرهنگ و نشر معارف دینی و مکتبی عاشورای حسینی با زبان هنر پای کار بیایند.
روح الله سلگی در آیین اختتامیه ششمین اشکواره ملی، فرهنگی و هنری حسینی در شهرستان آمل که با حضور حسینی معاون پارلمانی رییس جمهور برگزار شد، گفت: این هنر و معجزه عاشورا است که غبار کهنه شدن به خود نگرفته و تلاش‌های گسترده دشمن در سال‌ها و قرن‌های گذشته برای خاموش کردن این چراغ هدایت نافرجام مانده است.
وی افزود: عاشورا رود بی پایانی است که هر سال تازگی خود را نشان می‌دهند، برای انتقال مفاهیم و ترویج ارزش‌های مکتب حسینی به نسل‌های آینده نیازمند به ورود جدی و متعهدانه هنرمندان با ابزار و زبان هنر هستیم.
معاون سیاسی و امنیتی استاندارمازندران گفت: روحیه استکبارستیزی ملت ایران ازجمله مقاومت شجاع مردم آمل در ششم بهمن سال ۱۳۶۰ و دهها رخداد دیگر در این کشور از عاشورا است و ما مدیون این فرهنگ هستیم.
سلگی تصریح کرد: اباعبدالله برای همه نسل‌ها حق از باطل است و امروز بیش از هر زمان دیگری به این حق خواهی نیازمندیم.
به گزارش صببح آمل نیوز و به نقل از ایسنا، وی با تاکید براینکه ما در این استان به معرفی ارزش‌های عاشورا نیازمندیم، یادآورشد: این فرهنگ و ارزش‌ها در حال حاضر و با توجه به فضای مسموم تبلیغاتی غرب علیه کشورمان، بیش از هر زمان دیگری نیازمندیم.

1402/6/29

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :