سواحل مازندران جایی برای هنجارشکنی نیست

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران گفت: از افرادی که وارد استان می‌شوند انتظار داریم به ارزش‌ و انگاره‌های فرهنگی استان احترام بگذارند.
روح الله سلگی در حاشیه همایش‌ امت محمدرسول‌الله با بیان اینکه توجه به تاکیدات رهبر انقلاب اسلامی در زمینه دین که فرهنگ اجتماعی جامعه را به سمت ارزش‌ها سوق می دهد، یکی از ملزومات جامعه ایرانی است، اظهار کرد: کارگزاران دولت با استفاده از ظرفیت‌های خود و مردم تلاش کردند تا در یک اقدام مردمی به عنوان تسهیل‌کننده و هماهنگ کننده، جمعیت زیادی را در سواحل با تاکید بر اصول و مبانی ارزش‌ها جمع کنند و با مردم، میزبان اقشار مخلف و مسافران باشند.
وی افزود: انتظار از افرادی که وارد این استان می‌شوند این است که به ارزش‌ها و باورها و انگاره‌های مذهبی و فرهنگی استان احترام بگذارند.
به گفته معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران، هدف از برگزاری همایش‌های ساحلی با عنوان امت محمدرسول‌الله حفظ ارزش‌ها و الگوهای جامعه بود.
سلگی در خصوص کیفیت برگزاری همایش‌های ساحلی، گفت: این همایش چند وجهی بود، از جمله اینکه موکب‌هایی در طول ساحل راه‌اندازی شد و تجلیل از پیرغلامان نیز در این همایش انجام گرفت و همچنین سرود، آیین‌های مذهبی، ایستگاه‌های نقاشی، بازی‌های کودکان همراه با پذیرایی برگزار شد و بیانیه‌های پایانی پس از سخنرانی‌ها قرائت شد.
وی به تاثیر برگزاری‌ رویدادهای مذهبی در سواحل استان اشاره کرد و اظهارداشت: با برگزاری رویدادهای مذهبی مختلف در طول تابستان، مظاهر دینداری مردم در ساحل متبلور شد.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از بلاغ؛ معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران، تاکید کرد: این همایش‌ها ادامه دارد چون سواحل مازندران جایی برای هنجارشکنی نیست، همچنین سواحل محیطی نیست که ولنگاری فرهنگی زمینه خوراک فرهنگی برای معاندین و مخالفین نظام را فراهم کند تا دشمن به اهداف سودجویانه خود از طریق فرهنگی دست پیدا کند.

1402/6/26

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :