نگران بیکاری جوانان در مازندران هستیم

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت: نگران بیکاری جوانان هستیم و به بهانه محیط زیست نباید پروژه پتروشیمی تعطیل شود.
آیت الله علی معلمی در جلسه شورای اداری بر هماهنگی و اطاعت از ولی امر و ولایت تاکید کرد و گفت: اگر به حجت خدا در جامعه تمسک داشته باشیم دارای عزت خواهیم بود.
وی با اشاره به قصه برنج در استان گفت: امسال هزینه کشت بر اساس قیمت سال قبل افزایش پیدا کرد ولی قیمت برنج پایین آمد و افزایش پیدا نکرده و این سبب دلسردی کشاورز شده است.
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری خواستار خرید برنج و محصولات کشاورزی شد و گفت: توازن بین هزینه و قیمت معقول و منطقی است.
آیت الله معلمی در مجلس خبرگان رهبری عدم فرصت اشتغال کافی برای جوانان را از دیگر مشکلات بیان کرد و گفت: متأسفانه از پیروزی انقلاب تاکنون صنایع سنگین را به استان ندادند و منابع آبی استان نیز در حال انتقال به استان‌های دیگر نظیر تهران و سمنان است.
وی محیط زیست را مانع احداث پتروشیمی در استان بیان کرد و گفت: محیط زیست و صنعت با یکدیگر قابل سازش هستند و محل احداث پتروشیمی با زیستگاه میانکاله هوایی ۵ کیلومتر و زمینی ۱۰ کیلومتر فاصله دارد و سزاوار نیست مازندران بیش از این منتظر باقی بماند.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از مهر، آیت الله معلمی گفت: به بهانه زیستگاه پرندگان مهاجر بودن نباید با پروژه عظیم صنعتی مخالفت کرد زیرا نگران بیکاری جوانان استان هستیم.

1402/6/22

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :