موافق توسعه صنعتی مازندران هستیم

وزیر کشور با بیان اینکه صنعت سبز صنعت شناخته شده است و من با صنعت سازگار با محیط زیست حتما موافق هستم، گفت: باید توسعه صنعتی و صنایع تبدیلی و صنعت سبز تعریف شود و همه استانداردها رعایت شود و دولت حامی توسعه صنعتی استان براساس صنعت سبز است.
احمد وحیدی در جلسه شورای اداری استان مازندران اظهار کرد: در استان مازندران مسائل مختلفی وجود دارد، ظرفیت‌های استان بی‌نظیر یا کم‌نظیر بوده که می‌تواند اقتصاد کشاورزی و دریا پویایی داشته باشد.
وی ادامه داد: صادرات‌محوری یکی از امتیازات استان است و این موضوع نیاز به مسائل اساسی است در اقتصاد دریا محور باید جریان مستمر صادراتی ایجاد شود برای توسعه صادرات نیاز به تولید انبوه داریم و بتوانیم شفافیت و استانداردسازی در دستور کار قرار گیرد.
وزیر کشور اضافه کرد: باید زیرساخت‌های لازم برای صادرات تامین شود، مازندران از حیث توسعه صادرات ظرفیت مناسبی دارد و اگر به درستی انجام شود روند توسعه سرمایه‌گذاری به نتیجه می‌رسد.
وحیدی یادآور شد: استان مازندران باید یک الگو مناسبی برای فعال‌سازی ظرفیت‌ها باشد، انگیز و همت در بین مسؤولان استانی وجود داشته دارد و نباید موقعیت‌های ایجاد شده را از دست داد.
وی در ارتباط با ایجاد صنعت،گفت: صنعت سازگار با محیط زیست به عنوان یک موضوع اساسی در جهان مطرح و جا افتاده است، دولت موافق صنعت بوده و اگر صنعت سبز باشد و دولت حامی توسعه صنعتی استان براساس صنعت سبز است و حتما در محیط زیست همکاری لازم را دارند و به دنبال مانع‌تراشی نیستند.
وزیر کشور خاطر نشان کرد: در توسعه صنعت باید برندسازی مناسبی انجام شود و از ظرفیت‌های ارزشمند به خوبی استفاده شود.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از فارس، وحیدی با اشاره به اینکه سامانه خدمات الکترونیک بومی استان مازندران یک سامانه مهم برای دولت است، گفت: با افتتاح این سامانه بهره‌وری افزایش، بروکراسی کاهش و فساد اداری از بین خواهد رفت جای قدردانی دارد که در استان به این نکات توجه می‌شود.

1402/6/22

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :