دستگیری ۵۱۰ نفر در طرح ارتقای امنیت اجتماعی آمل

جانشین فرماندهی انتظامی مازندران گفت: ۵۱۰ نفر در طرح ارتقای امنیت اجتماعی در آمل دستگیر شدند.
سردار سیدموسی حسینی در آیین برپایی نمایشگاه کشفیات طرح ارتقای امنیت اجتماعی و آغاز رزمایش فرهنگی اجتماعی در آمل با اشاره به طرح امنیت محله در این شهرستان گفت: از هفتم شهریور تا کنون با همکاری و هماهنگی دستگاه‌های قضایی و دیگر دستگاه‌ها، ۱۳۲ اکیپ و با به‌کارگیری ۹۱۷ نفر این طرح اجرا شد.
وی از اعمال قانون ۲۴۳ دستگاه خودرو خبر داد و اظهار کرد: خودروهایی که ایجاد مزاحمت می کردند اعمال قانون شدند و ۱۷ دستگاه که جریمه سنگین داشتند و پنج دستگاه خودرو ایجاد رعب و وحشت می کردند و پنج موتور متخلف نیز اعمال قانون شدند.
وی ادامه داد: در این مدت ۶۰ فقره سرقت کشف شد، ۱۹ نفر سارق و مالخر تشکیل پرونده شد، چهار دستگاه خودرو سرقتی و چهار دستگاه موتور ضبط شد و همچنین سرقت از منزل نیز کشف شد.
وی افزود: در خصوص مواد مخدر۹۰ نفر دستگیر شدند که ۱۸ نفر خرده‌فروش، یک قاچاقچی و ۷۰ نفر معتادین متجاهر بودند.
جانشین فرمانده نیروی انتظامی مازندران با اشاره به اقتدار پلیس در برخورد با اراذل خاطرنشان کرد: ۲۱ نفر از کسانی که نظم و امنیت را مختل کردند و هشت نفر از اراذل و اوباش مطرح شهر دستگیر شدند.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از بلاغ؛ وی با تاکید اینکه مجموعا ۵۱۰ نفر در حوزه‌های مختلف دستگیر شدند، اظهار کرد: اقدام و شناسایی چندین باند تهیه و توزیع پخش مواد مخدر، طرح پاکسازی مواد مخدر در چند نقطه از شهر بخصوص منطقه امت‌آباد و رضوان ۳۸ که به نابودی خریداران و فروشنده استعمال مواد مخدر انجامید.

1402/6/19

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :