دست توانای خیران برای کمک به دانش آموزان نیازمند در مازندران

پویش آینده ساز باشیم با هدف تامین مایحتاج تحصیلی دانش آموزان در مازندران برگزار می‌شود.
رئیس روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد مازندران با اشاره به اینکه در آستانه سال تحصیلی جدید هستیم گفت: همگام با سراسر کشور در مازندران نیز پویش تامین مایحتاج تحصیلی دانش آموزان نیازمند در جشن عاطفه‌ها با شعار ” آینده ساز باشیم ” در حال برگزاری است.
قنبری افزود: همچون همیشه نیاز به حمایت خیران و نیکوکاران خیر اندیش داریم تا هیچ دانش آموزی بدون دریافت کیف و کفش و لوازم التحریر به مدرسه نرود.
وی با بیان اینکه ۱۶ هزار و ۵۰۰ دانشجو و دانش آموز تحت حمایت کمیته امداد مازندران قرار دارند گفت: همکاری خوبی بین کمیته امداد و آموزش و پرورش وجود دارد و با توجه به جلسات و برنامه ریز‌های انجام شده با حفظ کرامت دانش آموزان، کلیه اجناس و وجوهات جمع آوری شده به آموزش و پرورش تحویل داده می‌شود و از طریق مراکز نیکوکاری محله و مدرسه توزیع می‌شود.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از خبرگزاری صدا و سیمای مازندران، رئیس روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد مازندران، با دعوت از تمامی مردم نیک اندیش استان در پیوستن به این پویش گفت: از طریق شماره گیری کد دستوری ۸۸۷۷۰۱۱# و یا شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۱۵۰۵ می‌توانند مبلغ مورد نظر خود را برای جشن عاطفه‌ها واریز کنند.

1402/6/18

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :