فعالیت ۵۰ موکب مازندران در جریان کنگره عظیم اربعین حسینی

رئیس مجمع کانون‌های فرهنگی و تبلیغی مازندران گفت: ۵۰ موکب استان در جریان کنگره عظیم اربعین حسینی در داخل و خارج از کشور و استان فعال هستند.
محمدرضا کامیاب با بیان اینکه ۵۰ موکب از این کانون‌ها فرهنگی و تبلیغی استان مازندران در جریان کنگره عظیم اربعین حسینی فعالیت دارند، افزود: از این تعداد ۳۰ موکب از این تعداد در عراق و مابقی داخل کشور مستقر هستند.
وی اظهار داشت: در بین الحرمین و در طول مسیر نجف به کربلا نیز گروه‌های سرود، تئاتر میدانی و خیابانی و مواکب عرضه محصولات فرهنگی هنری در قالب‌های چند رسانه‌ای به همت اعضای کانون‌های فرهنگی تبلیغی برپا شده است تا فرهنگ عاشورایی به وسیله زبان هنر، تبیین شود.
رئیس مجمع کانون‌های فرهنگی و تبلیغی مازندران تصریح کرد: این مواکب، با حمایت مردمی و خیران دایر شده است و در کنار سایر جریانات خودجوش مردمی، در تلاش هستند خدمتگزاری شایسته ای را به ساحت مقدس اباعبدالله الحسین (ع) داشته باشند.
به گزارش صبح آمل و به نقل از مهر، کامیاب ادامه داد: مدیران کانون‌های فرهنگی و تبلیغی با حمایت معاونت فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی در سراسر استان و در کشور عراق و منطقه مرزی در رویداد بزرگ اربعین، فعالیت‌های مختلفی را برای خدمات‌رسانی به زوار ابا عبدالله (ع) تدارک دیده‌اند که از جمله آنها می‌توان به اسکان و اجرای ویژه‌برنامه‌های فرهنگی هنری و … اشاره کرد.

1402/6/13

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :